Eskişehir’in ilkleri için ne dediler?

Ünlü isimler, Mehmet Aksoyek ve Soner Yüksel tarafından yazılan İlklerin Şehri Eskişehir kitabı için ne dedi?

Eskişehir 24.08.2021, 11:20
Eskişehir’in ilkleri için ne dediler?
banner11

Kitabı okuyanlardan Mustafa Denizli “Eskişehir benim için hep özel bir şehir oldu. Bu kitap şehrin ruhunu, köklerinde sakladığı mucizeyi ve çok renkliliği tescil eden bir çalışma” sözleriyle çalışmayı değerlendirdi.
Eserin ilk okumasını yapanlardan olan ünlü oyuncu Selçuk Yöntem de “Sanatın ve sanatçının kendini Eskişehir’de neden daha mutlu ve hür hissettiğini anlamak için bu kitapta yer alan birkaç öykü bile yeterli. Sevgili Mehmet ve Soner harika bir işe imza atmışlar. Bir solukta, keyifle okudum” dedi.

Eskişehir sevgisini her fırsatta dile getiren Mehmet Aslantuğ “Eskişehir’de bir değil onlarca devrim yapılmış. Biz sadece otomobil olanı biliyoruz. Artık daha fazlasını öğrendik. Bu iki genç adamın ortaklığı Eskişehir’e müthiş bir eser kazandırmış” sözleriyle kitabı değerlendirdi.
Eskişehirspor’u tuttuğunu birkaç kez ifade etmiş Oktay Kaynarca da “Eskişehir deyince aklıma ilk olarak Eskişehirspor gelir. O da futbolda bir devrimdir. Okuduklarımdan sonra Eskişehir’e olan sevgi ve sempatim bir kat daha arttı. Teşekkürler Mehmet ve Soner” diye yorum yaptı.
Eylül’de Eskişehir’de yapılması planlanan imza gününe gelmesi de beklenen ünlü isimlerin görüş ve yorumları kitabın arka kapağında yer aldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@