Eskişehir’de ilk kez Sarp Havacılık aldı

 Sarp Havacılık Lojistik Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ, Eskişehir’de Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan ilk kuruluş oldu.

Eskişehir 08.08.2020, 13:32 09.08.2020, 11:24
Eskişehir’de ilk kez Sarp Havacılık aldı
banner11

Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni Türk Standardları Enstitüsü (TSE) veriyor. TSE, Covid-19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme programı şartlarını başarıyla yerine getiren Sarp Havacılık’ın TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya kazandığını tespit etti. Bir yıl geçerli olacak belge, Eskişehir’de alınan ilk belge oldu.

Sarp A.Ş. Genel Müdürü S. Ünal Şakar yaptığı açıklamada, ‘’İnsan kaynağımız bizim için çok değerlidir. Bu bağlamda çalışanlarımızın ve diğer tüm paydaşlarımızın daha sağlıklı ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak önceliklerimizden birisidir. Sarp A.Ş. olarak pandeminin başladığı andan itibaren mücadelemizi başlattık. Oluşturduğumuz Acil Eylem Planlarını hızlı bir şekilde hayata geçirdik ve tüm tedbirleri uyguladık. TSE tarafından yapılan denetimlerle birlikte almış olduğumuz COVID - 19 Güvenli Hizmet Belgesi; paydaşlarımıza, ailelerine ve topluma verdiğimiz önemin bir kanıtıdır. Sarp A.Ş., bu belge ile güvenilir ve kurumsal bir marka olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu” dedi. 

Yorumlar (0)
-0°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@