Elektrikli otobüsler pazar servisine devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi, vatandaşlara elektrikli otobüsler ile semt pazarlarına ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Eskişehir 26.06.2018, 15:23
Elektrikli otobüsler pazar servisine devam ediyor
banner11

Tepebaşı Belediyesi “Remourban – Akıllı Kentsel Dönüşümün Hızlandırılması Projesi” kapsamında Avrupa Komisyonu’ndan kazandığı hibe ile edindiği 4 adet elektrikli otobüs ile Tepebaşı halkına kamusal ulaşım ve servis hizmeti vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda pazar alışverişi yapacak vatandaşların, pazar yerlerine ulaşması da diğer hizmetler ile birlikte elektrikli otobüsler ile sağlanıyor. Yaptıkları alışverişin ardından yine Tepebaşı Belediyesi’nin elektrikli otobüsleri ile evlerine dönen

Pazar servisi hizmeti, farklı pazar yerleri ve güzergahlarda olmak üzere devam ediyor. Elektrikli otobüsler ile sağlanan ulaşım hizmeti; Pazartesi Zincirlikuyu ve Keskin Pazar Yerleri, Salı Ertuğrulgazi Pazar Yeri, Perşembe Uluönder ve Ömerağa Pazar Yerleri, Cuma Yeşiltepe ve Sakintepe Pazar Yeri ve Cumartesi günleri de Çamlıca ve Boyacıoğlu Pazar Yeri olmak üzere gerçekleşiyor.

Eskişehirliler sağlanan ulaşım kolaylığından dolayı Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür ederken; yetkililer vatandaşların pazar servisleri hakkında güzergah bilgisi almak ya da her türlü görüş, öneri ve isteklerini iletmek üzere, Tepebaşı Belediyesi Mavi Masa’ya, 444 44 26 numaralı telefondan ulaşabileceğini belirtti.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@