CHP’li başkanlarımıza destek vereceğiz

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Karabük’ün Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yle bir araya geldi.

Eskişehir 18.07.2019, 15:54
CHP’li başkanlarımıza destek vereceğiz
banner11

Karabük’ün turistik ilçesi olan Safranbolu’nun Belediye Başkanı Elif Köse, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Köse, ilçelerinde 42 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partili (CHP) bir belediye başkanının seçildiğini hatırlattı. Kendisinin Safranbolu’nun ilk kadın belediye başkanı olduğunu ifade eden Köse, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin tecrübeli belediye başkanlarıyla görüşüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanıyoruz. Ahmet Başkanımla da görüştük sağ olsun bize çok önemli bilgiler verdi. Başkanımızın Tepebaşı’nda hayata geçirdiği projeleri de yerinde inceleyerek ziyaretimizi tamamlamış oluyoruz” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise, Başkan Köse’nin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Köse’ye çalışmalarında başarılar dileyen Ataç, “Safranbolu, Türkiye için değerli bir yer. Böyle bir yerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin kadın bir belediye başkanının görev yapıyor olması da oraya ayrı bir değer katar. Çünkü kadın elinin değdiği yerlerin çok farklı ve güzel noktalara ulaştığını sürekli olarak görüyoruz. Bizler de elimizden geldiği kadar yeni seçilen CHP’li başkanlarımıza destek vereceğiz. Çünkü CHP, belediyelerle Türkiye’nin yönetimine talip olacak. Bu konuda bütün belediyelerimizin başarılı olması gerekiyor. Ben de başkanımızı en kısa sürede Safranbolu’da ziyaret edeceğim. Hem güzel yöremizi göreceğiz hem de orada yeni olan CHP’li yerel yönetimi desteklediğimizi göstereceğiz” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Ataç, Başkan Köse’ye Devrim Otomobili’nin camdan figürünü, Başkan Köse de Ataç’a Safranbolu evlerinin maketini hediye etti.
Safranbolu Belediye Başkanı Köse, makamda gerçekleşen ziyaretin ardından Tepebaşı Belediyesi’nin yeşil bina özelliğine sahip Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi Su Sporları Merkezi ile enerji tasarruflu ve çevre dostu diğer projelerini yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@