Çakırözer: “İyi ki varsınız!”

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Antalya ve Muğla’da etkili olan orman yangınlarını söndürme çalışmalarına destek veren Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma (OBAK) ekipleri ile Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Eskişehir ekibini ziyaret ederek, teşekkür etti.

Eskişehir 10.08.2021, 12:05
Çakırözer: “İyi ki varsınız!”
banner11

Çakırözer, “Eskişehir’de belediyelerimizin itfaiye ve arama kurtarma ekipleri, sivil toplum örgütlerimiz, gönüllüler bölgeye giderek orman yangınlarının söndürülmesi için canla başla mücadele verdi. Hala orada bulunan ekipler çalışmalara destek veriyor. Yangın söndürme çalışmalarına destek veren tüm ekiplerimize minnettarız. İyi ki varsınız” dedi.

Antalya ve Muğla’da etkili olan orman yangınlarının söndürülmesi için OBAK ve AKUT Eskişehir ekipleri de bölgeye giderek yangın söndürme çalışmalarına destek verdi. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, yangından etkilenen bölgelerde görevlerini tamamlayarak şehre dönen ekipleri ziyaret etti, emekleri için teşekkür etti. Çakırözer ekiplerden gerçekleştirdikleri tatbikatlar ve aldıkları eğitimlere ilişkin bilgi aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

OBAK ile AKUT’un Eskişehir operasyon merkezlerini ziyaret eden Çakırözer, yangın söndürme çalışmalarına katılan ekiplerden bölgedeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı, emekleri için teşekkür etti. Çakırözer, “Eskişehir’de sivil toplum örgütlerimiz, belediyelerimizin itfaiye ekipleri, dernekler, gönüllüler Muğla ve Antalya’da etkili olan yangınların söndürülmesi için bölgeye giderek canla başla mücadele verdi. Yangın söndürme, arama kurtarma çalışmalarına katılan tüm ekiplerimize minnettarız. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Ekipler Eskişehir’e dönüş yolunda Uluönder Mahallesi’nde sulama kanalına düşen bir gencin arama kurtarma çalışmalarına da destek verirken, Çakırözer, “Sizlere çok şey borçluyuz. İyi ki varsınız” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@