BGD Eskişehir’den KOM Daire Başkanı Çorumlu’ya ziyaret

Bilgi Güvenliği Derneği Eskişehir Temsilciliği yöneticileri ve öğrenciler, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanı Mahmut Çorumlu’yu makamında ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 26.10.2022, 13:51 26.10.2022, 14:04
BGD Eskişehir’den KOM Daire Başkanı Çorumlu’ya ziyaret
banner11

Gençlere nasihatlerde bulunan Çorumlu, “Başarıya giden yolda engeller çıkabilir. Bu engellerin çoğu da insanın zihninde kendi ürettiği ön yargılardan oluşur. İnsan karakterinin gelişiminde aile ve çevre çok önemli. Bireyi sosyal hayattan, aileden ve birey olmaktan kopartan oluşumlara dikkat etmeleri ve bu yapıların hepsinden uzak durulmalı” dedi.

Her kurumunda gençlere yönelik çalışma
Bilgi Güvenliği Derneği (BGD) Eskişehir İl Temsilcisi Fatih Sert de ziyaretle ilgili şunları söyledi: ‘’Devletimizin her kurumunda mutlaka gençlerimizi düşünülerek bir çalışma var. Türkiye genç bir nüfusa sahip. Bu sebeple gençlerimizin önemsenmesi bizi mutlu ediyor. Bu doğrultuda biz de gençlerimizin yarınlarına katkı sağlamak maksadı ile çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaların yine devlet bünyesinde kabul görmesi, desteklenmesi bizleri güçlü kılıyor. KOM Başkanımız Mahmut Çorumlu gençlerimize vakit ayırarak onlarla uzun süreli bir sohbet gerçekleştirdi. Bu açıdan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@