banner90

Akdoğan’dan, üyelerle büyük buluşma

Elektrikçiler Odası Başkan Adayı Ahmet Namık Akdoğan, 5 Şubat’ta düzenlenecek olağan genel kurul öncesi Reyna Otel’de üyelerle bir araya geldi.

ESKİŞEHİR 28.01.2022, 12:36 28.01.2022, 13:10
Akdoğan’dan, üyelerle büyük buluşma
banner11
banner223

Eskişehir’de Mart ayı sonuna kadar Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçime gidiyor. Elektrikçiler Odası’nın seçiminde de Ahmet Namık Akdoğan ve mevcut başkan Cafer Adıgüzel yarışacak. Olağan genel kurul 5 Şubat’ta Esnaf Kefalet Düğün Salonunda gerçekleşecek. Bu sebeple başkan adayı Ahmet Namık Akdoğan, seçim öncesi üyelerle Reyna Otel’de bir toplantı gerçekleştirdi. Akdoğan; “Seçim öncesi meslektaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında çaba sarf etmek üzere toplandık” dedi.

Dağım şirketine yakın bir yere şube açacağız

2018 oda seçiminden sonra meslektaşlarının ciddi sorunlar yaşadığını ve istikrarlı bir çalışma sağlanamadığını dile getiren Akdoğan; “Dağıtım şirketinde yaşanan sorunlardan dolayı birçok arkadaşımız mağdur oldu. Kimisi iş yerlerini kapattı, kimisi de sektör değiştirdi. Biz bunun önüne geçmek istiyoruz” dedi. Başkan olması durumunda projelerinden bahseden Akdoğan; “Eğitim seminerleri, paneller, şehir gezileri düzenleyeceğiz. Arkadaşlarımızı ayırmadan, farklılık gözetmeden tek tek herkese hizmet etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Arkadaşlarımıza daha rahat hizmet için dağıtım şirketine yakın bir yerde hemen bir şube açacağız. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu ve Enerji Bakanlarının talepleri ve bu sebeple gelen sorunlara yönelik görüşmeler gerçekleştirdik Birçok sorunu çözme noktasına geldik” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@