banner90

100 marka Gürlife Hospital Eskişehir Fashion Days’te buluşacak

Eskişehir’in en kapsamlı moda organizasyonu Gürlife Hospital Eskişehir Fashion Days, 21-22 Mayıs tarihlerinde Tasigo Hotel’de gerçekleşecek.

ESKİŞEHİR 26.04.2022, 17:18
100 marka Gürlife Hospital Eskişehir Fashion Days’te buluşacak
banner11
banner223

Yaklaşık 100 sektörel markanın yer alacağı moda günleri defileler, sahne şovları, tanıtım stantları, kampanyalar ve sürpriz etkinlikler ile katılımcılara eşsiz bir alışveriş deneyimi ve görsel şölen yaşatacak.

Modadan güzelliğe, ev dekorasyonundan kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok sektörel markanın Eskişehir’de ilk kez bir araya geleceği Gürlife Hospital Eskişehir Fashion Days’te yerel firmaların yanı sıra çok sayıda ulusal marka da yer alacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünün yıl sonu defilesinin de gerçekleşeceği organizasyonda, Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Şov Takımı da iki gün boyunca sahne alacak. Eskişehirli tasarımcıların defileleriyle podyumda olacağı Eskişehir Fashion Days, Türkiye’nin ilk 360 VR defilesine de ev sahipliği yapacak. Gün boyu sürecek defilelerin koreografisini ise ödüllü koreograf Asil Çağıl üstlenecek. Organizasyona katılım ise ücretsiz olacak.

Yorumlar (0)
17
kapalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@