28 Nisan Mars Neptün Kavuşum

Teslimiyet hissi;

Mücadele ettiğimiz, direttiğimiz şeyleri evrene havale etmek,

Uğraşmıyorum, didinmeye gerek görmüyorum demek.

Bağımlılıklardan kurtulmak demek.

Bağlılıkları bırakmak demek.

Kavgaların, mücadelelerin, içinizde verdiğiniz duygusal savaşların anlamsızlığını hissetmek demek.

Aldatılmak demek, yanılmak demek. Hayatta bazı şeylerin ayağınızın altından kayıp gidişini sukunetle izlemek demek.

Hayal kırıklıklarını görmek ama affetmek demek.

Geçmişi geçmişte bırakmak demek.

Kısaca; kendinizi kandırdığınız, kandırarak nereye savrularak gideceğini bilemediğiniz sularda yön bulmaya çalışırken kürek çekmeyi bırakmak demek.

Bırakın sular sizi kıyıya ulaştırsın. YARIN ZANNETTİĞİNİZDEN ÇOK DAHA YAKIN. Mars ve Venüs yönettiği yerlere geçiyor.

Taşlar yerine oturuyor!

Venüs asaletli olduğu 29 Nisan’da Boğa Burcuna geçti.

Huzuru, mutluluğu, güveni arayanlar güven ortamına yerleşiyor. Kadınlar Venüs’ten unutmayalım. Gözünüzle görmediğiniz hiçbirşeye artık inanmayacak, güvenmeyeceksiniz ve bu size iyi gelecek.

Mars 30 Nisan’da asaletli olduğu Koç burcuna geçiyor. Neye çaba harcamamız gerektiğini artık biliyoruz. Üzerimizdeki ölü toprağını şöyle bir atıyoruz. Hayata pozitif canlı mutlu devam etme şansımız var. Harekette bereket vardır unutmayın.

YÜKSELEN KOÇ: Para ve kazançlarınız konusunda şans yakalayacaksınız. Özgüveniniz giderek artıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar açısından da karlı bir süreç. Müşterileriniz ya da danışanlarınız varsa olnlardan elde ettiğiniz gelirleriniz artacak. Paranıza daha fazla sahip çıkacaksınız. Yaklaşık 2 ay bouınca daha aktif ve enerjik olabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda motivasyonunuz yüksek olacak.

YÜKSELEN BOĞA: Hayatınızın her alanında olumlu etkiler alabilirsiniz. Venüs sizin burcunuzda. İlişkiler, estetik ve para ile ilgili konularda şansınız artıyor. Kişisel gelişiminiz ve hedeflerinizi somut olarak ortaya koyacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gizli kapaklı bazı işler gündeminizde olabilir. Sağlık konularına, hırsızlıklara ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönem.

YÜKSELEN İKİZLER: Manevi olarak güçleniyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işlerden kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlık ile ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gizli bir ilişki ya da aşk kapınızı çalabilir. Sosyal hayatınız canlanıyor. Arkadaş ilişkileri açısından hareketli bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ortamlarda yaşanacak gerginliklere karşı temkinli olmaya çalışın.

YÜKSELEN YENGEÇ: Sosyal ilişkilerinizde güzel günler sizi bekliyor.Arkadaş çevrenizde kadınlar ile olan ilişkileriniz güçleniyor.  Toplu organizasyonlardan karlı işler yakalayabilirsiniz. Kariyerden elde ettiğiniz maddi kazançlarınız artacak. İş hayatınız hareketleniyor. İş girişimlerinde bulunmak, projeler üretmek, rakiplerinize göre avantajı yakalayabileceğiniz günlerdeyiz. Üstlerinizle yaşanabilecek çatışmalara karşı temkinli olmalısınız.

YÜKSELEN ASLAN: Kariyeriniz adına kazançlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Toplumsal alanda ve iş hayatınızda kadınlarla ilişkilerden fayda sağlayabilirsiniz. Daha önceden aklınızda olan bir fikri ve düşünceyi somut bir proje haline dönüştüreceksiniz. Bu dönemde seyahatler, akademik veya hukuksal alanda fazla efor sarfedebilirsiniz. Kariyerinize katkısı olacak olan bir seyahat veya eğitim gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BAŞAK: Yurtdışı, eğitim, yayıncılık, hukuk, seyahat gibi konularda somut gelişmeler yaşanacaktır. Uluslararası anlaşmalar yapılabilir. Bir proje yayınlanabilir. Yurtdışından kazançlar artabilir ya da uzaklardan bir aşk sizi bulabilir. Hukuksal bir konunuz olumlu sonuçlanabilir. 2. Evlilik için şansınız artıyor. Ödemeler, miras veya nafaka ile ilgili konularla fazlaca meşgul olabilirsiniz. Eşin ya da ortağın harcamaları, ile kazanç dengesi hareketlenebilir. Ertelenen bir ameliyat bu süreçte gündeme gelebilir.

YÜKSELEN TERAZİ: Finansal veya ortaklı işler, miras, nafaka, kredi, alacak – verecek gibi konulardan elde ettiğiniz gelirleriniz artacak. Ameliyatlarda başarı şansı artar. Cinsel açıdan daha aktif olmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Ayrıca ortaklı bir girişimde bulunabilir ve bundan kar elde edebilirsiniz. Danışmanlık, müşteri ilişkileri gibi işlerde kuracağınız bağlantılar önemli olacaktır. Ortaklı işler veya evlilik konusunda göstermediğiniz cesaret şimdi gündeme geliyor.

YÜKSELEN AKREP: İkili ilişkiler, evlilik gibi konularda şans tekrar yüzünüze gülecek. Uzun süreli bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Ya da birlikteliğinizde somut kanıtlar görmek isteyeceksiniz. Karlı bir ortaklığa evet diyebilirsiniz. Eşiniz varsa ilişkileriniz düzeliyor. Bununla birlikte günlük iş yoğunluğunuz artacaktır. Ofis arkadaşlarınız veya çalışanlarınızla çatışmalardan uzak durun. Spora başlamak için uygun bir dönem. Evcil hayvan edinebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY: Sağlık ile ilgili konularda şanslı olacaksınız.  Estetik uygulamalar yaptırabilir, güzel, kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Estetik konuları günlük rutin haline getirebileceğiniz bir zaman dilimi. Kalıcı ve eğlenceli bir projeye başlayabilir, günlük yaşamınızda kadınlarla olan iş birliklerinden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Günlük iş temponuzda uyumlu keyifli işler yürütebilirsiniz ya da çalışma arkadaşlarınızla daha fazla anlaşabildiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Haziran ayına kadar aşk, çocuklar,keyif alanlarınız hareketleniyor. Flörtler açısından oldukça girişken ve başlangıçlara açık bir dönem. Spor gibi hobilere, tatillere daha fazla vakit ayıracaksınız. Çocuklarınızın hayatı daha yoğun bir hale gelebilir veya çocuk sahibi olmak için girişimde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Aşk hayatınız canlanlanıyor. Sevdiğinizden sevgisini somut olarak göstermesini isteyecek ve karşılığını da göreceksiniz. Çocuklarınız ile olan ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı konularda başarılı olacaksınız. Yeme – içme ve fiziksel zevklere olan düşkünlüğünüz bu dönem daha fazla artabilir. Ev-aile yaşantınız hareketleniyor. Ev taşıma, alma, kiralama, ebebynler ile ilgili işler gibi gündemleriniz olabilir. Aile ilişkileri açısından yoğun mücadele vereceğiniz bir süreçten geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA: Ev, yuva gibi konularda karlı alım- satım işleri yapabilirsiniz. Bu dönem evinizi dekore etmek için de güzel bir zaman olacak. Aile ile olan ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Ebebeynlerinizden maddi bazı kazanımlar elde edebilirsiniz. İletişim, eğitim, ticaret gibi alanlardaki işleriniz artıyor. Yeni bir iş kurmak, sosyal medyadan bir iş yapmak, yeni bağlantılar kurmak açısından son derece verimli olacak bir döneme giriyorsunuz.

YÜKSELEN BALIK: Ticari ilişkilerinizde karlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık gibi konulardan kazançlarınız artabilir. Kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz güçleniyor. Ayrıca kazancınız arttığı gibi harcamalarınız da çoğalabilir. Daha önce cesaret etmediğiniz harcamalar için şimdi yatırımda bulunma zamanı.