Perşembe günü 5 derece Aslan Burcunda saat 20.55’te bir yeniay gerçekleşecek. Perşembe gününden itibaren haritalarımızda Aslan burcunun bulunduğu alanlarda yeni başlangıçlar yapmak, yeni kararlar almak noktasında daha pozitif yönde etkiler alıyor olacağız.

Ancak bu yeniay ile birlikte sabit akslarda dik açı gerçekleşecek. Dolayısıyla özellikle kova, aslan, akrep ve boğa burçlarının 0-10 dereceleri arasında gezegenleri veya ev yerleşimleri olanlar daha mücadeleli etkiler alacaklar.

Salı günü Jüpiter, Venüs ile kare açıda olacak. Özellikle Salı günü harcamalar konusunda abartıya kaçmamak gerek.

Aynı gün yine Marsın Merkür ile dik açısı gerçekleşiyor. Büyük lokma yiyip büyük konuşma, dilin kemiğinin olmadığı bir enerji devrede olacak. Sözler kavgaya dönüşebilir. Farkında olup olaylara daha sakin yaklaşmakta fayda olacak. Sözlerimiz ile kırıcı olmayalım.

Jüpiter ise retro bu haftadan sonra retro hareketine başlayacak. Eğitim, hayata bakış, inançlarımız veya parasal konular ile ilgili gündemimizi yeniden değerlendirecek ve ele alacağımız bir dönem başlıyor. Bu dönem 2022 kasım sonuna kadar devam edecek.

YÜKSELEN KOÇ: Çocuklarınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta yeni aşklar ile yeni başlangıçlar yapmak mümkün. Sevdiğiniz bir hobiye başlayabilir ve bunu tanıtabilirsiniz. Keyif verici işler için yeni başlangıçların olabileceği bir hafta olacak. Parasal konularda gerginlikler olabilir. Sosyal çevreniz tarafından sizi kısıtlayan konularda sabırlı olmaya çalışın.

YÜKSELEN BOĞA: Ev alım satımı, taşınma veya aileniz ile ilgili konularda perşembe gününden sonra kararlar almanız faydanıza olacaktır. Aile içi gerilimli durumlara karşı temkinli olmalısınız. Ben bilirim tarzı ifadeler ilişkilerinize zarar verebilir. Ev ile ilgili meşguliyetleriniz, çalışma hayatınızdaki sorumlular arasında git -geller yaşayabilirsiniz. Bu haftayı mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışın.

YÜKSELEN İKİZLER: Bu hafta başında içsel huzursuzluklar, gerginlikler yaşanabilir. Beklenmedik durumlar karşısında yakın çevreniz ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Temkinli ve ihtiyatlı olmaya, ben bilirim tarzı konuşmalar yapmamaya özen gösterin. Perşembe gününden sonra yakın çevre, iletişim ve ticari konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Akrabalar ya da kardeşler ile ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yabancılar ile olan ilişkiler, akademik veya hukuksal konularda prosedürel engeller sizi zorlayabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ: Arkadaş ilişkileriniz veya sosyal çevreniz ile olan parasal konular gündemde olacaktır. Hafta başında arkadaş ilişkilerinde gerginlikler ve hızlı değişimler yaşanabilir. Borç alma -verme konusunda ihtiyatlı olun. Perşembe gününden itibaren para ile ilgili atılacak adımlarda yeni kararlar alacaksınız. Ortak kazanımlarımıza ilişkin yeni sorumluluklar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN ASLAN: Bu hafta sizin için önemli. Hafta başında kariyer alanızıda bazı mücadeleli durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Abartılı ifadelerden, emrivaki konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Perşembe gününden itibaren kendiniz ve geleceğinize yönelik güzel başlangıçlar yapacak, yeni kararlar alacaksınız. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız zorlanmalar devam etse de kendinizi yeniden yapılandıracak ve doğru adımlar atabileceksiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Hafta başında yurtdışı, seyahatler, yabancılar, akademik veya hukuki konularda yaşanacak mücadeleler gergin bir enerji yaratabilir. Ruhsal olarak daha gergin hissedebilirsiniz. Perşembe gününden itibaren özellikle bilinçaltınızda veya kafanızda büyüttüğünüz konuları çözümlemek adına yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

YÜKSELEN TERAZİ: Hafta başında ortak kazanımlar, miras veya finansal ilişkilerinizde gergin enerjiler var. Arkadaş ilişkilerinizde ya da arkadaşlarınızın hayatı ile ilgili hızlı değişimler yaşanabilir. Perşembe gününden itibaren bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz ve kariyerden elde edeceğiniz kazançlar noktasında yeni kararlar alacaksınız. İkili ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eski aşklar yeniden ele alınabilir.

YÜKSELEN AKREP: Hafta başından itibaren özellikle ikili ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Eşinizin ailesi ya da patronlarınız ile olan sözlü diyaloglarda daha temkinli olmalısınız. Perşembe gününden itibaren kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Proje başlangıçları, iş görüşmeleri veya iş başvuruları için Perşembe günü sonrasını değerlendirebilirsiniz. Aile, ev ve yerleşim ile ilgili sorumluluklarınız artıyor. Çalışma hayatınız ve sağlığınız ile ilgili detayları yeniden ele alacağınız bir dönem başlayacak.

YÜKSELEN YAY: Hafta başında günlük çalışma hayatınızın yoğunluğu sizi biraz yorabilir. Özellikle yabancılar, akademik çevreler veya hukuksal konularda tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Seyahatlerinizde sağlığınıza, gerginliklere ekstra dikkat edin. Perşembe gününden itibaren yüksek hedefleriniz noktasında yeni başlangıçlar yapma açısından şanslı olacaksınız. Seyahat kararı alabilir, eğitim başvurusu yapabilirsiniz. Flörtler veya çocuklarla ilgili konuları tekrar gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

YÜKSELEN OĞLAK: Haftanın başlangıcında borsa ve finans konularında aldığınız risklerde gergin enerjiler var. Dikkatli hareket etmelisiniz. Çocuklarınız veya aşk hayatınız ile ilgili konularda agresyon devreye girebilir, temkinli olmalısınız. Perşembe gününden itibaren ortak kazanımlar, miras, finansal yatırımlar ile ilgili doğru adımlar atabileceksiniz. Aile ilişkileri veya ev alım satımı gibi konuları yeniden değerlendirme fırsatı bulabileceğiniz bir dönem başlıyor.

YÜKSELEN KOVA: Hafta başında ev alım satımı veya taşınma gibi konular ya da aile ilişkilerinizde, ebeveynlerle gergin enerjiler yaşanması ihtimali mevcut. Bununla birlikte özellikle eşiniz ya da ikili ilişkilerinizde “ben bilirim” tarzında iletişime geçmemeye dikkat etmelisiniz. Perşembe gününden sonra evlilik ya da ortaklıklar konusunda yeni adımlar atacaksınız, yeni başlangıçlar ve kararlar için daha olumlu bir zaman dilimi başlıyor. Yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizi, iletişim tarzınızı yeniden ele alacağınız bir dönem başlıyor.

YÜKSELEN BALIK: Hafta başlangıcında yakın çevreniz, komşularınız veya kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşanabilir. Günlük hayatın stresi ya da sağlık problemleri iletişim kazalarına sebep olabilir. Parasal konuları tekrar ele alıp harcamalarınızı gözden geçirmeniz gereken bir dönem başlıyor. Perşembe gününden sonra sağlığınız ve günlük yaşamınızdaki rutin ile ilgili yeni başlangıçlar ve kararlar alacaksınız. Ayrıca yeni bir projeye başlamak için de güzel bir zaman dilimi olacak.