Sahne performansları dikkatleri üzerine çeken Hadise, aynı zamanda aşk hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sdf Kızılcık Şerbethadise

38 yaşındaki Belçika doğumlu ünlü şarkıcı Hadise, Mehmet Dinçerler'le yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Sessiz sedasız, düğüne ait görüntüler sosyal medyaya düşmeden evlenen çift, 5 ay sonra anlaşamadıklarını belirterek boşanmıştı. 

Boşanmasının ardından ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile büyük bir aşk yaşayan Hadise, sosyal medyada ünlü oyuncuyla yaptığı paylaşımlarla beğeni topluyordu. Çift 2 yıl süren ilişkilerinin ardından ayrılmıştı. 

Ünlü şarkıcı Hadise'nin katıldığı bir programdaki sözleri gündeme damgasını vurmuştu. Hadise katıldığı programda yaptığı açıklamada "Bana 'aşk kadını Hadise' diyorlar. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' evet!, 'tekrar boşanabilir misin?' ona da 'evet' cevabını verebilirim! İlişkilerde kadın- erkek ekonomisi hakkında da konuşan Hadise: 'İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel!" dedi

S D F Hadise

"MADDİ GÜCÜN YOKSA NEYİNE GÜVENİP BANA YAKLAŞIYORSUN"

Hadise'nin katıldığı programda olay olan sözleri "Ama erkeğin maddi gücü önemli. Maddi gücü yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel" olmuştu. 

Bu sözleri sonrasında Hadise, TikTok hesabında ağlayarak paylaştığı video olay oldu.  

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI 

Hadise TikTok hesabında ağladığı, yorugun anlarında çektiği fotoğrafları koyarak altına not düştü. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi