ASTROŞANS – Sanem Moğulkoç
[email protected]
www.instagram.com/astrosans

Güneş Yengeçte, Duygusal Bağlarımız Güçleniyor…

İyi Ki Doğdunuz Yengeçler

Güneş, 21 Haziran Salı günü saat 12.13’te Yengeç burcuna geçiş yapacak. Böylece gökyüzünde Yengeç Burcu enerjisi daha fazla yoğunlaşacak.

Peki hayatımızı nasıl etkileyecek?

Yengeç Burcu bir anne şefkati gösterircesine beslemek, bakmak ve özen gösterdiğimiz konuları temsil eder. Yengeç Burcu’nun olduğu ev sizin beslemek, korumak istediğiniz alanları temsil eder. Dolayısıyla bu ay yengeç hangi evimizde ise o ev konularında şefkatli, özverili, besleyici ve koruyucu olacağız.

Yengeç Burcu su elementi bir burçtur ve öncü niteliktedir. Dolayısıyla hayatımızda Deniz, havuz, sahil beldeleri, suya yakın lokasyonlara seyahatler, buralarda daha fazla zaman geçireceğimiz organizasyonlar hayatımıza girecektir. (Zaten yaz da geldi)

Yengeç Burcu aynı zamanda korumak ile de ilgili olduğu için kendi kişisel alanımızda daha hassas olabiliriz. Alınganlıklar yaşanabilir.

Bu günlerde Venüs ve Merkür ikizler burcunda. Karar vermek bugünlerde zorlaşabilir. Yengeç in yöneticisi de ay ve değişkenliği temsil ediyor. Dolayısıyla tek bir konu üzerinde irade kurmak, odaklanmak zorlaşacaktır. Verilen sözler değişebilir, hayat bu ay çok hareketli geçebilir.

YÜKSELEN KOÇ: Aile ilişkileriniz ve organizasyonları açısından güzel bir dönem başlıyor. Ailenizdeki büyükler ile görüşmelerden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Ev almak yerleşmek, taşınmak veya tadilat konusunda kararlar almanız gerekebilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya komşularınız ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ticari anlaşmalar için de uygun zamanlar. Ayrıca yakın çevrenizden birileri aşk kapınızı çalabilir.

YÜKSELEN BOĞA: Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya komşularınız ile ilişkileriniz canlanacak. Kısa mesafe seyahatleriniz hız kazanacak. Ticari işlerinizde kazançlı kararlar alabilirsiniz. Yeni kazanç kapıları açmak için yapacağınız görüşmeler maddi olarak olumlu sonuçlar getirecektir. Parasal açıdan şanslı bir döneme giriyosunuz.

YÜKSELEN İKİZLER: Venüs'ün burcunuza geçmesi ile birlikte heyecanlı, hareketli, bol bol sosyalleşebileceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk kapınızı çalabilir, hoşlandığınız birileri sizinle iletişime geçebilir. Çocuklarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Parasal açıdan bereketli bir dönem başlasa da arkadaşlarınızla yapacağınız harcamalar sizi zora sokabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ: Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Yengeçler. Güneşin burcunuza geçmesi ile birlikte daha canlı ve daha kazançlı bir dönem başlıyor. Parasal açıdan bereketli bir zaman başlarken kendiniz ve kazanımlarınıza ilişkin önemli kararlar alabilirsiniz. Platonik aşklar kapınızı çalabilir. Yaratıcı yönünüzü yanlız kalarak ortaya çıkaracak çalışmalar yapabilirsiniz. Aile, arkadaslar ve gelecek ile ilgili kapalı kapılar ardında gizli konuşmalar yapılabilir.

YÜKSELEN ASLAN: Duygusal açıdan coşkulu bir ay sizi bekliyor. Bir taraftan arkadaşlarınız ile olan ilişkileriniz hareket ve hız kazanırken, bir taraftan sosyal organizasyonlar adeta başımızı döndürecek. Arkadaşınız olan biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Sosyal ortamlardaki iletişim beceriniz kariyer hayatınızda işe yarayacak.

YÜKSELEN BAŞAK: Bu ay bol bol sosyal aktivitede baş rol oynayacaksınız. Organizasyonlar düzenleyebilir, insanlarla duygusal sıcak bağlar kurarak hayranlık kazanabilirsiniz. İnsanlara daha önce göstermediğiniz yönlerinizi, yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Kariyer alanında olumlu ilişkiler kuracaksınız. Kariyerinizde Projeler, eğitim ve anlasmalar için güzel günler kapınızda.

YÜKSELEN TERAZİ: İşinize dört elle, sevgi ile sarılacak ve üstlerinizden takdir kazanacaksınız. İş arkadaşlarınız bir projenin yönetiminde size onay verebilir. Geleceğe daha umutla bakacaksınız. Uzaklardan bir aşk kapınızı çalabilir. Seyahat ve eğitim konusunda güzel keyif verici gelişmeler yaşanacaktır.

YÜKSELEN AKREP: Şifayı kendinize çekiyorsunuz. Finansal konularda, ortaklı gelirlerde doğru ilişki yönetimi ile kazançlar elde edebilirsiniz. İşiniz dolayısıyla seyahatler, eğitim veya yabancılar ile ilişkilerinizde olumlu enerjiler var.

YÜKSELEN YAY: Parasal konularda olumlu adımlar atılabilirsiniz. Bir ortaklık anlaşması imzalayabilirsiniz. Uzun süreli ilişkinizde ya da evliliğinizde geleceğe yönelik önemli adımlar atabilir, sosyal çevreniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hayatınızın aşkını bulabileceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz.

YÜKSELEN OĞLAK: Bu hafta hem çocuklarınız, hem kariyeriniz hem de eşinizin ailesi ile günlük iletişim yoğunluğunuz artıyor. Özel ilişkiler önemli olacak. Hayat arkadaşınız ile romantik ve anlayışa dayanan verimli bir döneme gireceksiniz. Anlaşmalar ve ortaklı işlerinizde aileden getirdiğiniz kazanımlar ile olumlu güzel girişimlerde bulunabileceksiniz.

YÜKSELEN KOVA: Yeni projeleri hayatınıza sokabilirsiniz. Ofis ortamınızda, günlük yaşamınızda, evcil hayvanlar ile ilgili konularda yenilikleri hayatınıza sokabilirsiniz. Diyete başlayabilir, spor yapabilirsiniz. Hobiler, çocuklar ile ilgili keyifli ve hareketli bir ay başlıyor. Aşk, flörtler ve arkadaşlar açısından şanslısınız.