Bilen'den zabıtaya ziyaret

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odasından Zabıta Müdürlerine Ziyaret.

ESKİŞEHİR 05.09.2022, 13:05
Bilen'den zabıtaya ziyaret
banner11

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta teşkilatının kuruluşunun 196. yıldönümü nedeniyle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamza Çebi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Melek Ceviz, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Özkan ve Emko Sanayi Sitesi Zabıta Karakolu Amiri Mehmet Taş'a ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Bahar Bilen, günün anısına kurum daire başkanları ve müdürlerine çiçek taktim ederek, "İlke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olan zabıta teşkilatımız hem halkımız için hemde tüm esnaf ve sanatkarımız için çok önemli olduğunu yaptıkları uygulama ve denetimlerde vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birim olduğunu" söyledi.

Bilen; "Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. yıl dönümünde başta Eskişehirimizde fedakârca görev yapan tüm Zabıta memuru arkadaşlara olmak üzere, ülkemizin her yerinde vatandaşımızın, huzuru, sağlığı ve güvenliği için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Zabıta daire başkanları ve kurumları temsilen zabıta müdürleri yapılan bu anlamlı ziyaretten son derece memnuniyet duyduklarını kurumlar arasında sürekli iletişim içinde olmanın vermiş oldugu güven ile sorunların daha hızlı ve akıcı çözüldügünü belirterek burada belediye başkanlarımızı temsilen kurum müdürleri olarak Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası başkanına teşekkür ettiklerini belirttiler.

Yorumlar (0)
3
sisli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@