Ak Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül önderliğinde genel merkez ’de, Eskişehir Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve milletvekillerinin katılımı ile değerlendirme toplantısı geçekleştirildi. 

Bu toplantı, partinin daha etkin ve verimli bir şekilde hizmet etmesini sağlamak için stratejik bir yol haritası oluşturmak amacıyla planlandı. 

Toplantıda, Ak Parti'nin mevcut politikaları, hedefleri ve gelecek planları üzerine geniş kapsamlı bir değerlendirme yapıldı. Milletvekillerinin, parti politikalarının yerel düzeydeki uygulanması konusundaki deneyim ve önerileri de tartışıldı.
Milletvekillerinin, kendi bölgelerindeki yerel dinamiklere ve ihtiyaçlara uygun olarak parti politikalarının uygulanması konusundaki görüşleri dikkate alındı. Vatandaşların beklenti ve taleplerini karşılamak adına yapılması gerekenler üzerinde yoğunlaşıldı.

“Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Eskişehir Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti Grup Başkanvekilimiz Abdülhamit Gül'ün başkanlığında, genel merkezimizde milletvekillerimizin katılımıyla istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi