PAZARTESİ
Sabah erken saatlerde ay pluton sekstili ile ikna gücümüzü çeşitli alanlarda kullanabiliriz. Ancak 9. 44 sonrası zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabiliriz. 
9.58- 10.20 arası ay boşlukta. Bu yaklaşık 20 dakikalık süreyi kendinizi dinleyerek, yapacaklarınızı düşünerek geçirebilirsiniz.
10.20 – Ay yay burcuna giriyor. 2 gün boyunca, daha özgür, dinamik bir enerji içine gireceğiz.  Abartıya kaçan yönlerimizi kontrol etmeye çalışalım. Eğitim, yayıncılık, seyahatler, yurtdışı konularında gelişmeler yaşayabiliriz. 
SALI 
Gün boyunca Ay Yay Burcunda. Hayata daha pozitif bakıp şifalanacağımız enerjiler devrede olacak. 
14.43 civarına kadar eğitim, yurtdışı, tuzim, yayıncılık, seyahatler gibi konulardaki girişimlerimizden olumlu sonuçlar alabiliriz. 
Akşam saatlerinde özellikle 22.36 civarı iletişimde aksamalara dikkat edelim. 
ÇARŞAMBA 
Haftanın en zorlu günü!
Sabah erken saatlerde ay neptün karesi ve ay mars karşıtlığı, aynı zamanda ay güneş karşıtlığı var. Hızlı hareket etmemek, acele girişimlerde bulunmamak, dalgınlıklara dikkat etmek gerekiyor.  Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Önemli kararlar almamaya çalışın. 
09.56 sonrası biraz daha rahatlayabiliriz. Estetik sanatsal konular, sosyal ilişkilerde güzel etkilerle enerji biraz hafifleyecek. 
11.50- 15.05 arası ay boşlukta. Bu sürede herhangi bir iş için girişimde bulunmayı tavsiye etmiyorum. Devam eden işlerinizi toparlamaya çalışın. 
14.05 sonrası daha organize ve sitematik ilerleyebiliriz. 
PERŞEMBE
Gün geneli kafa karışıklıkları, kararsızlıklar, dikkatsizlik, sakarlıklar, güç çekişmeleri  ve baskı yaratabilecek durumlara açık bir enerji var.  Dikkatli olalım. 
14.18 sonrası sağlığınıza özellikle dikkat edin. Abartılı hareketlerden, davranışlardan, harcamalardan kaçının. 
20.02 civarı sürpriz güzel gelişmeler yaşanabilir. 
CUMA
Venüs 01.34 te Boğa burcuna giriyor. İlişkilerde kalıcı adımların atılabileceği bir zaman dilimine giriyoruz. Parasal kaynaklarımızı korumak, çoğaltmak adına sağlam adımlar atmak isteyeceğimiz bir dönem. 
Sabah 8.44 -11.37 arası ayın açıları uyumlu. Dikkatli olup, mantıklı düşünebileceğimiz, yaratıcı zekamızı kullanabileceğimiz bir zaman dilimi. 
Ancak; gün genelinde; 
17.13- 17.24 saatleri arası ay boşlukta. Herhangi bir işe başlamak açısından uygun değil. 
17.02’den sonra akşam saatleri dahil ilişkilere, sözlerimize dikkat edelim. 
CUMARTESİ
Gün genelinde hem iş, hem de özel ilişkilerde güzel enerjiler yakalayabiliriz. 
15.57 sonrası sağlıkla ilgili konularda olumlu adımlar atılabilir, gelişmeler yaşanabilir. 
17.47 civarı yapacağınız girişimlerde ivme yakalayabilir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 
18.12 Finansal, kollektif, ani, olumsuz gelişmeler yaşanabilir. 
PAZAR
 Sabah 07.24’te Merkür Koç burcuna giriş yapıyor. İletişim, ticaret gibi konularda hızlı, agresif enerjiler devreye giriyor. 
11.52- 15.13 civarı spor yapmak, güç ve efor gerektiren işlerinizi halletmek için uygun zamanlar. 
13.33-18.11 arası ay boşlukta olacak. Daha önceden başladığınız işleri toparlamak için kullanabilirsiniz. 
Arkasından sorumluluklarımızı hatırlayacak ve daha  fazla disiplin ile hareket etmemiz gereken bir zaman dilimine gireceğiz. 
22.08 sonrası ilişkiler adına uyumlu açılar devrede.