Venüs, 7 Mayıs Pazar günü saat 17.24 ‘te İkizler Burcuna giriyor. Geçen yıl 18 Temmuz- 11 Ağustos tarihleri arasında ilişkiler, hayattan keyif aldığınız konularda yaşadığınız olayların benzerini bu dönemde yaşayabilirsiniz. 

5 haziran tarihine kadar sürecek olan bu zaman diliminde yaşanacakları temel olarak şöyle özetleyelim;

·         Özellikle su ve toprak  grubu burçlar için aşk dolu günler başlıyor.  

·         Bu transit buyunca ilişkilerde güven ve sevgi ihtiyacı daha fazla artıyor.

·         Evde, ailemizle vakit geçirmekten daha fazla keyif alabiliriz.

·         Huzur ve konfor ihtiyacımızı en yakınlarımız ile paylaşmak isteriz.

·         Güvendiğimiz, sevdiğimiz insanlar ile yaşanacak aşk ve sevgi ilişkileri kurarız,, yüzeysel ilişkiler yerini daha güvenilir olana bırakır.

·         İlişki kurma şeklimiz daha anaç ve duygusal olacaktır.

·         Ev dekore etmek, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

·         İlişkileri olanlar bunu evliliğe taşıyabilir.

·         Su grubu burçlar (yengeç, akrep, balık) aşk ilişkileri, evlilik, kişisel hedefler, eğitim, yurtdışı, hukuk, çocuklar

·         Hava grubu burçlar (ikizler, terazi, kova) para, iş, sağlık, kariyer

·         Ateş grubu burçlar  ( koç,aslan, yay) aile, sağlık, maneviyat, kontrol edilemeyen konular, ortak gelirler, para, ameliyatlar)

·         Toprak grubu burçlar (boğa , başak, oğlak) eğitim, iletişim, seyahatler, ticaret, yabancılar, kardeşler, evlilik, ortaklık. Konularında olumlu etkiler alacaklar.

YÜKSELEN KOÇ: Aile içi huzura ulaştığınız keyifli bir zaman dilimine giriyorsunuz. Aileden güzel haberler gelebilir, ebebeynler tarafından destekleneceksiniz.  Emlak alım satımı, dekorasyon,  konusunda olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kardeşler ile ilişkiler ve finans açısından da olumlu etkiler almaya başlayacaksınız.

YÜKSELEN BOĞA: Ticari anlaşmalar için de uygun zamanlar. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkiler güçleniyor. Aşk kapınızı çalabilir. Bu kişi hem yakın çevrenizden, hem de iletişim (sosyal medya, eğitim, ticaret  vs.)  kurduğunuz herhangi bir alandan olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER: Yeni kazanç kapıları açmak için yapacağınız görüşmeler maddi olarak olumlu sonuçlar getirecektir. Parasal açıdan şanslı bir döneme giriyosunuz.

YÜKSELEN YENGEÇ: Venüs'ün burcunuza geçmesi ile birlikte heyecanlı, hareketli, bol bol sosyalleşebileceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk kapınızı çalabilir, hoşlandığınız birileri sizinle iletişime geçebilir. Çocuklarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Platonik aşklar kapınızı çalabilir.  Yaratıcı yönünüzü yanlız kalarak ortaya çıkaracak çalışmalar yapabilirsiniz. Aile, arkadaslar ve gelecek ile ilgili kapalı kapılar ardında gizli konuşmalar yapılabilir.

YÜKSELEN BAŞAK: Bir taraftan arkadaşlarınız ile olan ilişkileriniz hareket ve hız kazanırken, bir taraftan sosyal organizasyonlar adeta başımızı döndürecek. Arkadaşınız olan biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Sosyal ortamlardaki iletişim beceriniz kariyer hayatınızda işe yarayacak.

YÜKSELEN TERAZİ: İnsanlara daha önce göstermediğiniz yönlerinizi, yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Kariyer alanında olumlu ilişkiler kuracaksınız. Kariyerinizde Projeler, eğitim ve anlasmalar için güzel günler kapınızda.

YÜKSELEN AKREP: Uzaklardan, sosyal medyadan bir aşk kapınızı çalabilir. Seyahat ve eğitim konusunda güzel keyif verici gelişmeler yaşanacaktır. Kadersel hakedişlerinizi alabilirsiniz. Hukuksal bir konuda hakkınızı arayacaksınız.

YÜKSELEN YAY: Şifayı kendinize çekiyorsunuz. Finansal konularda, ortaklı gelirlerde doğru ilişki yönetimi ile kazançlar elde edebilirsiniz. Danışmanlık verdiğiniz alanlardan kazançlarınız artıyor.  Kredi veya ödemeler ile ilgili işanslı zamanlar.

YÜKSELEN OĞLAK: Bir ortaklık anlaşması imzalayabilirsiniz. Uzun süreli ilişkinizde ya da evliliğinizde geleceğe yönelik önemli adımlar atabilir, sosyal çevreniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hayatınızın aşkını bulabileceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz.

YÜKSELEN KOVA: Bu hafta hem çocuklarınız, hem kariyeriniz hem de eşinizin ailesi ile günlük iletişim yoğunluğunuz artıyor. Özel ilişkiler önemli olacak. Çalışma hayatınızda ilişkileriniz güçleniyor ve daha zevkli hale geliyor. Sağlık açısından da olumlu bir zaman dilimi.

YÜKSELEN BALIK: Hobiler, çocuklar ile ilgili keyifli ve hareketli bir ay başlıyor. Aşk, flörtler ve arkadaşlar açısından şanslısınız. Ev ve emlak alım satımı, keyfinizce yapabileceğiniz seyahatleri, eğitimleri planlamak adına da güzel bir zaman dilimi olacak.