Eskişehir'de korkunç cinayet: Allah'tan emir aldım dedi ablasına bunu yaptı Eskişehir'de korkunç cinayet: Allah'tan emir aldım dedi ablasına bunu yaptı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, Ampute Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası'ndaki performansını ve Gazze'ye verdiği destek mesajını duyurdu. Takımın İsrail'i 6-0 mağlup ettiği ilk maç sonrası sergilediği duruş ve verdiği anlamlı mesaj için tebriklerini iletti.

AMPUTE MİLLİ FUTBOL TAKIMINDAN GAZZE’YE DESTEK

Ampute Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası'nda İsrail karşısında elde ettiği 6-0'lık galibiyetle dikkatleri üzerine çekti. Takımın Gazze'de yaşanan katliama karşı sergilediği duyarlılık ve verdiği destek mesajı  büyük yankı uyandırdı.

TÜGVA Eskişehir İl Temsilciliği, takımın bu anlamlı duruşunu ve verdiği mesajı gönülden tebrik ederek, kendileriyle gurur duyduklarını ifade etti. Gazze'de yaşananlara dikkat çekmek ve dayanışma mesajı vermek adına Ampute Milli Futbol Takımı'nın bu tutumu, toplum nezdinde takdirle karşılandı.

Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği sosyal medyasında yaptığı açıklamada: “Ampute Milli Futbol Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nın ilk maçını İsrail karşısında 6-0 kazandı. Gazze’de yaşanan katliama karşı sergiledikleri duruş ve verdikleri anlamlı mesaj için kendilerine teşekkür ediyor gönülden tebrik ediyoruz. Sizinle gurur duyuyoruz.”dedi.


 

Muhabir: Eskişehir Net Haber Merkezi