Araç sahipleri bu karara sevinecek: TÜVTÜRK muayenesinde geri ödeme kararı Araç sahipleri bu karara sevinecek: TÜVTÜRK muayenesinde geri ödeme kararı

Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda spor etkinlikleri düzenliyor.

Kadınlara yönelik step ve aerobik branşlarında düzenlenen spor etkinlikleri, büyük ilgi görüyor.

Odunpazarı’nda Parklarda Spora Büyük Ilgi (7)

Pazartesi ve Çarşamba günleri 08.00-09.00 saatleri arasında Kent Park’ta; Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri 09.00-10.00 saatleri arasında Selami Vardar Parkı, 09.30-10.30 saatleri arasında Bilgi Parkı’nda; Salı ve Perşembe günleri 08.30-09.30 saatleri arasında Kadir Akkaş (Üniversite Evleri) Halk Merkezi yanında, 09.00-10.00 saatleri arasında Uğur Mumcu Parkı’nda, 09.00-10.00 saatleri arasında Botanik Parkta gerçekleştirilen sabah soru etkinlikleri, büyük ilgi görüyor.

AKŞAM SPORU DA EKLENDİ

 Vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine sabah saatlerinde gerçekleştirilen spor etkinliklerine, akşam sporu da eklendi.

Pazartesi ve Çarşamba Günleri 18.00-19.00 saatleri arasında Kadir Akkaş (Üniversite Evleri) Halk Merkezi yanında; Salı ve Perşembe günleri 18.00-19.00 saatleri arasında Kent Park’ta spor etkinlikleri düzenleniyor. 

KATILIM ÜCRETSİZ

Yeşil alanlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde spor yapan kadınlar, hem bedensel hem de zihinsel olarak güçleniyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklere katılmak isteyen kadınların mat minder, havlu ve sularını yanlarında getirmesi gerekiyor.

HALKIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sporunun fiziksel sağlık kadar ruh sağlığı üzerinde de olumlu etkiler yarattığını belirten, yetkililer, Odunpazarı Belediyesi’nin sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek için düzenlediği bu tür etkinliklerle halkın yanında olmaya devam edeceğinin altını çizdi. Yetkililer, tüm kadınları sporun ve hareketin enerjisiyle dolu bu etkinliklere katılmaya davet etti.

Kaynak: Bülten