Eskişehir'de scooter kabusu! Yaya yolundan giden scooter kadına çarptı Eskişehir'de scooter kabusu! Yaya yolundan giden scooter kadına çarptı

İnönü İsmetpaşa Mahallesi'nde Belediyenin kamulaştırmasıyla boşaltılan alanın park olarak düzenlenmesi için çalışmalar başlatıldı. Ayrıca, İsmetpaşa Meydanı'nda bulunan metruk binanın yıkımı tamamlanarak çevre düzenlemesi yapıldı.

İstasyon Köprüsü altında Karabayır geçişine yönelik olarak greyder ile malzeme serilmesi ve yol iyileştirme çalışmaları sürdürülüyor. Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan parkların boyanması işlemi gerçekleştirilirken, Atatürk ve Vatan Caddeleri ile Şehit Pilot İbrahim Çetin Sokak'ta ot biçme ve temizlik çalışmaları titizlikle yürütülüyor.

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı yapılan çalışmalar hakkında şu ifadeleri kullandı, " İlçemizde devam eden çalışmalar kapsamında; Belediyemiz tarafından kamulaştırılan İsmetpaşa Mahallemizdeki Karargâh Binası yanında park yapımı için planlanan arsa ve İsmetpaşa Meydanındaki metruk binanın yıkımı gerçekleştirilirken İstasyon Köprüsü altında Karabayır geçişine greyder ile malzeme serilmesi ve yol iyileştirme,  Cumhuriyet Caddesindw parkların boyanması, Atatürk ve Vatan  Caddeleri ile Şht. Plt. İbrahim Çetin sokakta ot biçme ve temizlik çalışmalarımız ile devam etti" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi