Evlenen gençlere 150 bin TL'lik faizsiz evlilik kredisi Resmi Gazete'de: Başvuru şartları belli oldu Evlenen gençlere 150 bin TL'lik faizsiz evlilik kredisi Resmi Gazete'de: Başvuru şartları belli oldu

Odunpazarı Kent Konseyi'nin Çevre Derneklerini bir araya getirdiği organizasyonda Eskişehir Çevre Derneği, TEMA ve Ziraat Mühendisleri Odasının sunum ve katkılarıyla gerçekleşti. Toplantıya, Odunpazarı Belediye Başkan Kazım Kurt'un da katılım sağladı.

" Mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz"

Toplantının ardından Başkan Kurt, toplantıyla ilgili açıklamada bulundu. Açıklamasında, "Odunpazarı Kent Konseyimiz tarafından düzenlenen çevre dernekleri ile buluşma toplantımızı gerçekleştirdik. Eskişehir Çevre Derneği, TEMA ve Ziraat Mühendisleri Odamızın sunum ve katkılarıyla gerçekleşen toplantıda, STK’ların başkan, yönetici ve üyeleriyle bir araya geldik. Yıllardır dayanışma içinde kente göz diken, doğayı tehdit eden rantçılara karşı Eskişehir kıymetlidir diyerek havamızı, suyumuzu, toprağımızı hep birlikte koruduk, hep birlikte mücadele ettik. Bundan sonra da aynı mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz." dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi