İş ve işçi bulma kurumu olan İŞKUR'un Eskişehir Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özdemir, Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, iş gücü piyasasıyla ilgili güncel bilgiler ve yürütülen faaliyetler hakkında detaylı bilgi aldı.
Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü'nde gerçekleşen ziyaret sırasında, işgücü piyasasının mevcut durumu ve geleceğe yönelik beklentileri masaya yatırıldı. İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özdemir, Eskişehir'in işgücü potansiyeli, istihdam olanakları ve sektörel ihtiyaçları hakkında yerel yetkililerden bilgi alarak, bölgenin istihdam dinamiklerini daha yakından inceledi.

Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü'nün yürüttüğü faaliyetlerin etkinliği üzerine de detaylı bir değerlendirme yapıldı. İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özdemir, iş arayanların istihdama kazandırılması sürecinde karşılaşılan zorluklar ve başarı faktörleri hakkında yerel yetkililerle görüş alışverişinde bulunarak, mevcut uygulamaların iyileştirilmesi için önerilerde bulundu.

İŞKUR Eskişehir sosyal medya hesabında ziyarete dair fotoğraf karelerini şu ifadelerle paylaştı:” Genel Müdür Yardımcımız Oğuz Özdemir Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek iş gücü piyasası ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi