Büyükşehirin sporcuları kıyasıya yarıştı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının kıyasıya mücadele ettiği kano yarışları sona erdi.

Eskişehir 16.08.2020, 15:32
Büyükşehirin sporcuları kıyasıya yarıştı

Sarısungur Gölet’inde düzenlenen kano yarışları büyük ilgi görürken, kıyasıya yapılan mücadeleler nefes kesti. Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu uluslararası parkurda gerçekleşen karşılaşmalar bir gün sürdü. Bu yıl pandemi nedeniyle ulusal yarışların yapılamadığını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sporcuların performanslarını görmek için kulüp içi bir yarış gerçekleştirmek istediklerini belirttiler. 20'ye yakın sporcunun madalya mücadelesi verdiği yarışlarda Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü'nün sporcuları önemli dereceler elde ettiler.

Yarışmaya katılan sporcular, uluslararası standartlara uygun parkurda yarışmanın kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, parkuru hazırlayan Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ulusal şampiyona ve turnuvalara katılmak için pandemi sürecinin bitmesini özlemle beklediklerini belirten genç sporcular, yaptıkları antrenmanların, koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde yapıldığını, gelecek turnuva ve yarışlara çok iyi hazırlandıklarını dile getirdiler.

Yorumlar (0)
11°
sisli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@