AK Parti'den istifa edip CHP'ye geçtiler

AK Parti Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Diş Hekimi Meliha Çelik ile AK Parti üyesi Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.

Eskişehir 30.11.2021, 16:01 30.11.2021, 17:38
AK Parti'den istifa edip CHP'ye geçtiler
banner11

Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Diş Hekimi Meliha Çelik ile Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı. Başkan Ataç, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, ülkemizin aydınlık geleceği için yılmadan, hep birlikte çalışacak ve Cumhuriyetimizi 100. yılında demokrasi ile taçlandıracağız” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte, CHP TBMM Grup Toplantısı’na katılan Çelik ve Kızılinler’e parti rozetlerini, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu takdim etti. 2019 yılından bu yana Tepebaşı Belediye Meclisi’nde görev yapan Meliha Çelik ve Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler’in CHP’ye geçişini değerlendiren Başkan Ataç, “Hukukun, adaletin, demokrasinin egemen olduğu bir Türkiye için AKP’den istifa ederek Cumhuriyet Halk Partimize katılan Belediye Meclis Üyemiz Meliha Çelik ile Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler’i tebrik ediyorum. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde ülkemizin aydınlık geleceği için yılmadan, hep birlikte çalışacak ve Cumhuriyetimizi 100. yılında demokrasi ile taçlandıracağız” sözlerini kullandı.

Çelik ve Kızılinler de CHP’ye katıldıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Yorumlar (3)
Rıdvan 2 ay önce
Dönekler den medet mi umuyorsunuz orda çıkarları mı bitti acaba rüzgar ne tarafa kuvvetli eser se oraya?
osman aga 2 ay önce
rüzgar nereye eserse oraya dönüyorlar
ekk 2 ay önce
her şey aslına rucü ediyor yazıklar olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@