Ev alacaklara devlet bankalarından 1.5 milyon lira kredi: Ödeme tablosu açıklandı Ev alacaklara devlet bankalarından 1.5 milyon lira kredi: Ödeme tablosu açıklandı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Eskişehir İl Başkanlığı önünde vatandaşlara hitap etti. Özel’in konuşmasından önce kürsüye çıkan CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, çok çalışacaklarını ve iktidar olacaklarını ifade etti.

“TÜRKİYE’NİN AYDINLIK YÜZÜ”

Talat Yalaz konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün çağdaş cumhuriyet kenti Eskişehir’imizde Sayın Genel Başkanımızın değimiyle baba ocağında buluştuk. Türkiye’nin aydınlık, yüzü Türkiye’yi kırmızıya boyayan, hepimizin gurur duyduğu ve kampanya sürecinde hem varlığıyla hem katkılarıyla bize her daim güç veren Sayın Genel Başkanımızı şehrimizde ve baba ocağımızda ağırlamaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

“İKTİDAR YOLUNDA NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ GAYET İYİ BİLİYORUZ”

Bugün Eskişehir nüfusunun yüzde 96’sı CHP’li belediyeler tarafından yönetiliyor. Ne mutlu ki bize hem siz değerli Eskişehir’e, Eskişehirlilere hem de her daim bize güvenen, hep yanımızda olan Sayın Genel Başkanımıza mahcup olmadık. İnanıyoruz ve biliyoruz ki bu coşku bizi iktidara götürecek. İktidar yolunda nasıl yapmamız gerektiğini, ne şekilde çalışmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ve burada Sayın Genel Başkanımıza bir söz verelim istiyoruz. İktidar yolunda durmadan, yorulmadan, gece gündüz demeden, yağmur, çamur demeden, tereddüde kapılmadan, can separene çalışacağız. Ve bu çalışmaların sonunda iktidar olacağımızdan en ufak şüphemiz yok. Çok çalışacağız, durmadan çalışacağız hep çalışacağız ve hep birlikte kazanacağız.”

Kaynak: Meltem Karakaş