Eskişehir'de dilencilere karşı mücadele sürüyor Eskişehir'de dilencilere karşı mücadele sürüyor

Son haftalarda düşüşe devam eden gram altın, yeni haftada da düşmeye devam etmişti. Yatırımcıları tedirgin eden bu hareketler üzerine, ekonomistlerden gelen çarpıcı yorumlar dikkat çekti. O isimden ons altın ve gram altın fiyatlarında zirve tahmini geldi.

sdf_eurodolaraltın

Altında merak edilen tahminler

Altın yatırımcılarının tanıdığı isim piyasa uzmanı İslam Memiş, yeni tahminlerini paylaştı. Son günlerde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen uzman isim, borçlu olanlara ve orta - uzun vadeli yatırımcılara seslendi.

Altın fiyatlarındaki düşüşü alım fırsatı olarak değerlendiren uzman isim, yeni tahminlerini paylaştı. İsabetli tahminleriyle bilinen uzman isim, önce tahminlerini paylaştı, sonrası ise milyonları kokuttu.

sdf_altıneurodolar2

Ons ve Gram altında tarihi zirve

Altın yatırımcıları ve altına borcu olanların yakından takip ettiği altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, tahminlerini paylaştı. Ons altın hakkında konuşan uzman isim, dolar endeksindeki düşüşün ons altın fiyatlarında yükselişe neden olacağını ifade etti.

Ons altında 2.350 doları beklediğini söyleyen eden Memiş, konuşmasına gram altın üzerinden devam etti. Gram altında 2.500 TL'nin görüleceğini söyleyerek, kendisine sorulan "daha yüksek seviyeleri görebilir mi?" sorusuna cevabı, "Evet bekliyorum, önce o beklediğimizi görelim.” şeklinde açıklamalarda bulundu

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi