Geçtiğimiz hafta Perşembe günü izleyici ile buluşan "Dünya Güzellerim Tatilde" programı büyük bir ilgiyle karşılandı. Safiye Soyman, Banu Alkan, Seray Sever ve Bülent Ersoy'un yer aldığı program sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dünya Güzellerim programı geçtiğimiz senelerde yine aynı kişilerle yayınlanmıştı. Bu sene Burcu Esmersoy yerine ünlü oyuncu Seray Sever de dahil oldu. 

DENİZE DÜŞTÜ 

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; Dünya Güzellerim Tatilde programının çekimi sırasında Bülent Ersoy tekneden denize düştü. Yönetmen, Bülent Ersoy'un denize düşüş anını kaçırarak çekemedi. Çekimler kontrol edilirken Bülent Ersoy'un sahnesinin az olduğu fark edilmesi üzerine Diva'nın sinirleri tavan yaptı. 

"BUNU DÖVECEĞİM BENİ TUTMAYIN"

Sahnesi az olan Bilent Ersoy yönetmene sinirlenerek "Bu yönetmeni döveceğim beni tutmayın" dieyerek bağırmaya başladı. Yaşananlardan sonra yönetmen kendisini odaya kilitleyerek, yemek yemeye bile çıkmadı.  Çok sinirlenen Bülent Ersoy odasından çıkmayan yönetmeni yakalamak için 6 buçuk saat otel girişindeki kapıda bekledi. Bülent Ersoy "Elbet buradan geçecek, yakalayacağım" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi