Gram altın biriktiren bayram edecek: Ne zaman 3 bin lira olacağı açıklandı Gram altın biriktiren bayram edecek: Ne zaman 3 bin lira olacağı açıklandı

Eskişehir Valiliği sosyal medya hesabından vatandaşlara, " Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; geçen hafta boyunca ilimizi etkileyen yağışlı ve serin havanın ilimizi terk ederek, yerini sıcak ve yağışsız bir havaya bırakacağı tahmin edilmektedir" uyarısında bulundu.

ESKİŞEHİR VALİLİĞİ SAAT VERDİ

Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; geçen hafta boyunca ilimizi etkileyen yağışlı ve serin havanın ilimizi terk ederek, yerini sıcak ve yağışsız bir havaya bırakacağı tahmin edilmektedir. İlimiz genelinde mevsim normallerinin 5 ila 8 derece üzerine çıkması beklenmektedir. İlimizde beklenen en yüksek hava sıcaklığı 30-35°C olması beklenmektedir. Yüksek seyreden sıcaklıklar nedeniyle, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 11 ile 16 saatleri arasında açık 40 alanda bulunmamaları hususunda dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.
Başlama-bitiş zamanı:
01.06.2024 - 00:00 05.06.2024 -23:59

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi