Bu fiyata sıfır araç: Hyundai Türkiye'nin en ucuz arabasını satmaya başladı Bu fiyata sıfır araç: Hyundai Türkiye'nin en ucuz arabasını satmaya başladı

Türkiye SMA Vakfı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Engelsiz Sokak Festivali'ne katıldı. Festival kapsamında vakfın standını ziyaret eden Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Ayşe Ünlüce, vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldı ve desteklerini sundu.

Vakıf festival hakkında; " Türkiye SMA Vakfı olarak, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Engelsiz Sokak Festivali’nde biz de yerimizi aldık. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Avukat Ayşe Ünlüce’nin standımızı ziyaret etmesi bizleri onurlandırdı. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
Festivalde birçok kurum, dernek ve sivil toplum kuruluşu da stantlar açarak engelli bireylerin aileleri ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Barosu, Eskişehir Kent Konseyi ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla zenginleşen festivalde, özel gereksinimli bireylerin sahne aldığı halk oyunları, dans gösterileri ve şiir dinletisi büyük ilgi gördü. Gençlerin performansı izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı. Bu anlamlı etkinlikte Türkiye SMA Vakfı olarak yer almaktan büyük onur duyduk. Engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak ve toplumsal farkındalığı artırmak için bu tür etkinliklerin devam etmesini diliyoruz. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz" açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi