Bu fiyata sıfır araç: Hyundai Türkiye'nin en ucuz arabasını satmaya başladı Bu fiyata sıfır araç: Hyundai Türkiye'nin en ucuz arabasını satmaya başladı

Sivrihisar'da gerçekletirilecek olan Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali'nde bugün bir konser daha gerçekleştirilecek. Açık Hava Heykel Müzesi'nde kurulan sahneye saat 21:00'da çıkan sanatçı Oğzuhan Koç olcak. 

ÇOCUKLAR İÇİN ALANLAR DA KURULACAK 

Konserlerin yanı sıra Sivrihisar Açık Hava Heykel müzesi alanı etrafında birbirinden farklı etkinliklerle de Sivrihisarlılar keyifli dakikalar geçirebilecekler. Çocuklar için kurulacak oyun park alanlarıyla, kurulacak stantlarla ve gerçekleştirilecek sempozyumlarla danstan tiyatroya, fotoğraftan resme, filmden karikatüre, edebiyattan müziğe kadar giden bir çeşitliliği yaşamak mümkün olacaktır. Aynı zamanda Meksika, Bulgaristan, Kosova, KKTC , Ukrayna ve yerel Halk Dansları ekiplerinin katılacağı ve 3 gün boyunca hem Sivrihisar’da hem de Eskişehir Valiliği önünde gerçekleşecek dans etkinlikleri ile  festival renklenecek. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi