Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Eskişehir İl Temsilcisi Nadir Erdem, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Ahmet Kapanoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette sivil topkum kuruluşları arasındaki bağların güçlendirilmesi gerektiği hakkında konuşuldu. 

Eskişehir Kent Konseyi ziyaret hakkında şu açıklamada bulundu;

"Sivil Toplum Kuruluşlarımız arası işbirliği ağımızı her geçen gün daha da geliştirerek sürdürülebilir, aydınlık bir geleceğe emin adımlarla ilerlemekten mutluluk duyuyoruz. Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Eskişehir İl Temsilcisi Sayın Nadir Erdem'e ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Temsilcisi Sayın Belemir Niğdelioğlu'na nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz."

TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI

Kısa adı Türçev olan Türkiye Çevre Eğitim Vakfı, 1993 yılında Turizm Bakanlığı'nın girişimiyle Mavi Bayrak Programı'nın Türkiye'de de başlatılabilmesi amacıyla kurulmuştur. Başta Antalya İzmir ve Muğla illeri olmak üzere ülke çapında etkinlik göstermektedir. Vakıf, Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı (Foundation for Environmental Education, FEE) üyesidir. Dünya'yı çevrece zenginleştirmek ve korumak; uluslararası çevre örgütleriyle birlikte çalışıp Türkiye'nin doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla kurulmuştur.

Kaynak: Hakan Türktan