İl Sağlık Müdürlüğü Otizme dikkat çekti İl Sağlık Müdürlüğü Otizme dikkat çekti

İftarda, sendika üyeleri arasında mesleki konuların yanı sıra genel gündem maddeleri de konuşuldu. Eğitim ve öğretimde karşılaşılan sorunlar, çözüm önerileri, sendika çalışmaları ve gelecekteki projeler gibi konular masaya yatırıldı. Ayrıca, sendika üyelerinin birbirleriyle kaynaşması ve dayanışma içinde olmaları için fırsatlar yaratıldı.

Türk Eğitim Sen Eskişehir 1 Nolu Şubesi Başkanı, iftar programının amacının sendika üyelerini bir araya getirerek birlik ve beraberliklerini pekiştirmek olduğunu belirtti. Ayrıca, sendika olarak eğitim ve öğretimdeki sorunları çözmek için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ve üyelerinin haklarını savunmaya devam edeceklerini vurguladı.

"ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN"

Yapılan açıklamada, "Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde görev yapan Türk Eğitim-Sen üyesi öğretmenler ve personel ile emekli olan arkadaşlarımızın duzenledikleri geleneksel iftar programlarına katılim sağladık. Nazik davetleri icin tum uyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah birliğimizi daim etsin." denildi

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi