Beş yıl önce Eskişehir’de hizmet vermeye başlayan Smile Diş Kliniği, yurt dışından getirdiği misafirlerine Eskişehir’de şifa oluyor.

Türkiye’nin ünlü çene cerrahlarından Dt. Süleyman Kaman ortaklığında 2018 yılında hizmet vermeye başlayan Smile, Hasan Hüseyin Köksal’ın Genel Koordinatörlüğünde yatırımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Smile Emirdağ, hizmet vermeye başladı. Smile Emirdağ özellikle Belçika’daki gurbetçi vatandaşlara hizmet veriyor.
Eskişehir’de Ay Lounge’de hizmet veren Smile, son aylarda yurt dışı misafirleriyle dikkat çekiyor. İngiltere, Belçika, Fas ve Güney Afrika’dan dört kişiye implant tedavisi uygulandı.
Konu hakkında bilgi veren Köksal, “Sağlık turizmi çok önem verdiğimiz bir konu. Ülkemizin de kazanmasını istiyoruz. Bu amaçla başta Avrupa olmak üzere pek çok ziyaret yaptık, temaslar kurduk. Planlı çalışmalarımızın sonucu almaya başladık. Dört misafirimiz çok memnun ayrıldı. Arkadaşlarına tavsiye etmişler. Yaz aylarına randevu planladık. Ülkemiz, şehrimiz adına mutluyuz” dedi.