Haziran enflasyonu açıklandı: Emekli ve memur zammında tablo netleşti Haziran enflasyonu açıklandı: Emekli ve memur zammında tablo netleşti

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ile  Sivrihisar Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü iş birliğiyle, yaklaşan Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali öncesinde başlatılan bu özel çalışma, Sivrihisar'ın her köşesini renkli çiçeklerle süslendi.
Festival için yapılan hazırlıklar kapsamında Sivrihisar'ın ana caddelerinden park ve bahçelere kadar geniş bir alan çiçeklerle dolduruldu. 

"Hazırlıklara aralıksız devam ediyoruz"

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci yapılan çalışmalarla ilgili olarak "İlçemizin festival öncesinde bu şekilde süslenmesi, hem yerel halkımıza hem de misafirlerimize güzel bir atmosfer sunacak. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Ayşe Ünlüce’ye başta olmak üzere EBB Park Bahçeler Müdürlüğü personeline ve Sivrihisar Park Bahçeler Müdürlüğü personelimize teşekkür ediyorum. İlçemize değer katmaya devam ediyoruz. Yapılan hummalı çalışmalarla festival hazırlıklarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi