Duaların ardından Gemiç Mahallesinde gerçekleşen Hıdırellez programına iştirak eden Kaymakam Çolak, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Değişören, Sancar ve Çatören Mahallelerinde düzenlenen yağmur ve şükür dualarına katılan Kaymakam Recep Ali Çolak, burada yaptığı konuşmada, yağmurun bereketi simgelediğini ve toprakların canlanması için dua ettiklerini belirtti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Kaymakam Çolak, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözüm için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Ardından Gemiç Mahallesinde düzenlenen Hıdırellez programına katılan Kaymakam Çolak, burada da mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Hıdırellez etkinlikleri kapsamında yapılan geleneksel oyunlara katılan Kaymakam Çolak, mahalle sakinleriyle birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi.

Yapılan açıklamada, "Kaymakamımız Sayın Recep Ali Çolak İlçemiz Değişören, Sancar ve Çatören Mahallelerimizde düzenlenen Yağmur/Şükür duasına, ardından Gemiç Mahallemizde gerçekleşen Hıdırellez programına katılarak vatandaşlarımız ile bir araya geldi." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi