• DOLAR 32,64 %1.13
  • EURO 34,93 %0.07
  • ALTIN 2.443,90 %2.21
  • BİST100 10.491 %0.96
  • BITCOIN 66.955 %-1.36
  • ETHERIUM 3.530 %0.67
31°

Seyitgazi Haberleri

Seyitgazi haberleri ve güncel Seyitgazi gelişmeleri, Seyitgazi ile ilgili tüm video, Seyitgazi fotoğrafları ve Seyitgazi haberleri Eskisehir.Net | Eskişehir Haber - Eskişehir Son Dakika Haberleri sitemizde


ESKİŞEHİR

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, Seyit Battalgazi Külliyesi'nde düzenlenen 'Makam-ı Aşk: Erenler Diyarı Seyitgazi' programına katıldı.

ESKİŞEHİR

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, Şehit Ramazan Canıgür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde mezuniyet törenine katıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi bu akşam önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

ESKİŞEHİR

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Sarıcailyas Mahalle Muhtarı Ethem Akar ve Sarıcailyaslılar Dernek Başkanı İsmail Sami Tuna'yı ağırladı.

ESKİŞEHİR

Seyitgazi Bardakçı Köyü Derneği Başkanı Osman Bayraklı’ya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, "Bilim her yerde diyerek çıktığımız yolculukta bu defa durağımız Eskişehir Seyitgazi oldu" dedi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'in ilçe kaymakamları, Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ESKİŞEHİR

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, Şehit Halil Kara Halk Eğitimi Merkezi'nde düzenlenen 'Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri'ne katılarak öğrencilerle buluştu.

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, Arslanbeyli Mahallesinde bulunan Sücaaddin Veli Külliyesi ve Türbesini, Göknebi Mahallesinde Göknebi Sultan Türbesini ardından Yazıdere...

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, esnaflara hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

MHP Seyitgazi İlçe Başkanı Semih Gündüz ve beraberindeki Meclis Üyeleri, Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seyitgazi Kaymakamı Recep Ali Çolak, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe'ye iade-i ziyarette bulundu.