54 yaşındaki Serdar Ortaç yaptığı olay açıklamalar ve yaptığıu eski evlilikle gündemden düşmüyor. Serdar Ortaç 6 Haziran 2014'te İrlandalı Chloe Loughnan ile evlenmişti. 5 yıl evli kalan çift 2019 yılında boşanarak evliliklerine son vermişti. 

Eski eşi ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde sürekli canlı yayın yaptığı TikTok hesabının kapatılmasıyla ilgili "TikTok hesabımı kapatmışlar, sanki namus suçu işledim. Ben de Instagram'a geldim. Instagram'ı seviyorum ama canlı yayını yok ki Instagram'ın" demiş ve söylemleriyle gündeme oturmuştu.

ANNESİ NESRİN ORTAÇ'TAN OLAY AÇIKLAMALAR

Serdar Oartaç dün Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde konser verdi. Serdar Ortaç'ın konserini annesi Nesrin Ortaç'ta izlemeye gitti. Nesrin Ortaç basın mensuplarının sorularını cevaplayarak oğluyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

BIRAKTIYSA BÜYÜK ADAM!

Serdar Ortaç'ın alkolü bıraktım söylemleri annesi Nesrin Ortaç'a da soruldu. Nesrin Ortaç "Eğer bunu yapmışsa gerçekten büyük adam. Ben bıraktığına inandım. Takipteyim artık. Bundan sonra bir daha kullanmayacak" dedi. 

"OĞLUMUN EVLENMESİNİ İSTEMİYORUM"

 “Serdar Ortaç’ın evlenmesini ve baba olmasını ister misiniz?” sorusuna ise Nesrin Ortaç "Evlenmesini ve baba olmasını istemiyorum. Birliktelikler yaşasın. Gezsin. Eğlensin. Canı sağ olsun. Sağlığı yerinde olsun yeter." dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi