Mahmudiye Kaymakamı Semanur Kalkan'ın talimatıyla, Anneler Günü'nü kutlamak ve annelerin değerini anlamak amacıyla özel bir etkinlik düzenlendi. Kaymakam Kalkan'ın önderliğinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Hakan Özkan, Yeni Mahalle Muhtarı Arif Mavili, Çal Mahallesi Muhtarı Mesut Özkara ve Işıklar Mahallesi Muhtarı Yakup Fil, Anneler Günü kapsamında anneleri ziyaret ettiler.

Ziyaretler sırasında, annelerin kıymetli oldukları vurgulanarak, onların fedakarlıkları ve sevgileri için teşekkür edildi. Kaymakam Kalkan ve beraberindeki heyet, annelerin mutluluğunu paylaşmak ve onlara özel hissettirmek amacıyla çiçek takdim etti.

Bu anlamlı etkinlik, toplumda annelerin önemini vurgulamak ve onlara olan saygı ve sevgiyi ifade etmek adına gerçekleştirildi. Annelerin toplumun temel taşları olduğu bilinciyle yapılan bu ziyaret, onların değerini anlamak ve minnettarlık duygularını ifade etmek açısından önem taşıdı.

Annelerin yüzleri güldürüldü

Mahmudiye Kaymakamlığı sosyal medya hesabında ziyarete dair fotoğrafları sosyal medya hesabında şu sözlerle paylaştı:"Anneler Günü” vesilesiyle Sayın Kaymakamımız Semanur Kalkan’ın talimatlarıyla, SYDV Müdürü Hakan Özkan, Yeni Mahalle Muhtarı Arif Mavili, Çal Mahallesi Muhtarı Mesut Özkara, Işıklar Mahallesi Muhtarı Yakup Fil annelerimizi ziyaret ederek günlerini kutlayıp çiçek takdim ettiler."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi