Bu belirti varsa doktora koşun: Yeni salgın öldürmeye başladı Bu belirti varsa doktora koşun: Yeni salgın öldürmeye başladı

Fen İşleri Şantiyesinde iş güvenliği uzmanları tarafından gerçekleştirilen eğitimde, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun hükümleri doğrultusunda İş Güvenliği Uzmanları Utku Doğuş Yalçın ve Emre Özturhan tarafından İş Yeri Hekimi Özer Gürpınar gözetiminde iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgilendirme yapıldı.

Başkan Hamamcı, verimli bir ortamda geçen eğitim seminerinin belediye çalışanları için hayırlı olmasını dilerken, öncelikle iş güvenliği ön planda tutularak kazasız mesailer temenni etti.

Başkan Hamamcı eğitim hakkında; " Belediyemizde işçi kadrosunda çalışan mesai arkadaşlarımıza ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verdi. İş güvenliği uzmanları tarafından Fen İşleri Şantiyemizde verilen eğitimde, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu hükümleri doğrultusunda İş Güvenliği Uzmanları Utku Doğuş Yalçın, Emre Özturhan tarafından İş Yeri Hekimi Özer Gürpınar gözetiminde iş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgilendirme eğitimi yapıldı.
Verimli bir ortamda geçen eğitim seminerimizin belediyemiz ve çalışma arkadaşlarımız için hayırlı olmasını diler önce iş güvenliği diyerek kazasız mesailer dilerim" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi