Zam gelmiş maaşlar paylaşıldı: İşte meslek meslek emekli ve memur aylığı Zam gelmiş maaşlar paylaşıldı: İşte meslek meslek emekli ve memur aylığı

Ünlü ekonomist Hatice Kolçak, yatırımcılara seslendi. YouTube kanalından yaptığı yayınlarla  tanınan Kolçak, altın alacaklara krtitik uyarılarda bulundu. İşte ünlü ekonomistin yaptığı çarpıcı uyarılar...

Gram Altın 6-3

 Ekonomi alanında önemli yayınlar yapan Kolçak, özellikle de altın yatırımcılarına sık sık önemli bilgiler sunuyor. Son olarak yayınladığı bir videoda altın yatırımcılarını ciddi derecede uyararak “sakın bunu yapmayın” dedi.

"BİLMEDİĞİNİZ YERLERDEN UZAK DURUN"

Yatırımcıların en çok tercih ettiği ve güvenli liman olarak adlandırdıkları yatırım alanı altındır. Milyonlarca vatandaş parasını altına yatırmayı tercih ederken özellikle son dönemde altının rekor üstüne rekor kırması yatırımcıyı oldukça memnun etti.

Ünlü ekonomist Hatice Kolçak’ın deyimiyle “en büyük güç” olan altın İran-İsrail arasında çıkan kriz sonrasında da yükselişine devam etti. Kolçak ise altının son zamanlardaki durumunu değerlendirmenin yanı sıra altın alacak yatırımcılara önemli bir uyarıda bulundu.

Sdf Altın4

Kolçak, "Bu uzun zaman dilimi, Merkez Bankaları'nın altın stoklamasından kaynaklanıyor. Özellikle Asya'daki tarafta, büyük miktarda fiziki altın alımı gerçekleşti. Altına doğru bir alım hareketi olması önemli" ifadelerine yer verdi.

"KONTROL ETTİRİN"

Altın yatırımcılarını altın alırken dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyaran Kolçak, "Altın alırken bilmediğiniz yerlerden uzak durun. Güvenilir ve tanınmış yerlerden alışveriş yapın. Ayrıca, mutlaka birden fazla kuyumcuya altınları kontrol ettirin” dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi