Saadet Partisi Eskişehir’de İmza Kampanyası Başlattı Saadet Partisi Eskişehir’de İmza Kampanyası Başlattı

Makine Yüksek Mühendisi olarak çeşitli kurumlarda yönetici olarak çalışan Ay, kapatılan İl Özel İdaresi’nde atölye şefi ve makine ikmal müdür vekili olarak görev yaptı.
2014 yılında Eskişehir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’na geçen Ay, halen burada Yapı Teknik Kontrol Teşkilatı Komisyon Başkanı olarak görev yapıyor.
2019’da da aday adayı olan Ay, “Alpu’nun 33 mahallesine güç katmak ve hizmet etmek için yeniden aday adayımım” dedi. Ziyaretlerine devam eden Ay, “Alpu halkımız ve esnafımız ile hasret giderdik. Sıkılmadık el bırakmadık, dertlerini dinledik, dua ve desteklerini İstedik. Her şey Alpu için” dedi.
Bir paylaşımına “İlk günkü aşkla geliyoruz. Her şey Alpu’muz için” notunu düşen Ay, diğer paylaşımında “Toprağının kokusu, altın ovamızın dokusu, tarla yollarımızın yokuşu, mert, candan insanımızın duruşu... Her şeyi, her yeri ayrı bir güzel Alpu’muz memleketim, göz ağrım ve sevdam” ifadelerini kullandı.
Ay, bazı ziyaret fotoğraflarını da “Alpu’muz için geleceğiz. Sıkılmadık el, öpülmedik yüz kalmayacak. Gece gündüz demeden, durmadan yorulmadan çalışarak, Alpu’muzu istenen ve özlenen ilçe konumuna getireceğiz” notuyla paylaştı.

WhatsApp Image 2023-11-05 at 14.15.48

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi