Özcan: “Öğrencilerin İmama Değil Psikoloğa İhtiyacı Var” Özcan: “Öğrencilerin İmama Değil Psikoloğa İhtiyacı Var”

Eylül ayı ortasında aday adaylığını ilan eden Sağlık-Sen Şube Başkanı Köksal, performansıyla dikkat çekiyor. Hemşeri dernekleri ziyaretiyle kalabalık kitlelere ulaşan Köksal, oda başkanı ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelmeyi de ihmal etmiyor.
Köksal son olarak “Unutulan, izole edilmiş. Hizmete aç mahallemiz. Şehirden koparılan, ayrıştırılan mahalle” olarak tanımladığı 75. Yıl Mahallesi’ndeydi. Köksal “Bugün adresimiz 75. Yıl Mahallesi… Yunusemre Camii kermesine katıldık. Emekçi, hayırsever ablalarımız ile bir araya geldik. Merkez 75. Yıl Camii Cuma namazı sonrası hemşerilerimiz ile bir araya geldik sohbet ettik. Ayak basmadık yer, sıkmadık el, girmedik gönül kalmayacak” dedi.

WhatsApp Image 2023-11-05 at 13.52.06 (1)
Köksal mahalledeki ziyaretlerini de “75. Yıl Mahalle muhtarımız Asaf Karabulut’u ziyaret ettik. Mahallemiz ve sıkıntıları hakkında bilgiler aldık. AK Belediyeler döneminde sorunların hızla çözümlerini anlattık. Mahalle esnaflarımızı ziyaret ettik. Esmar Marketler zinciri sahibi Yavuz Alsat abimizi ve işyerini ziyaret ettik, çalışanları ile sohbet ettik” notuyla paylaştı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi