Dünyaca ünlü mobilya devi iflas etti! Türkiye'deki şubeleri için yeni karar Dünyaca ünlü mobilya devi iflas etti! Türkiye'deki şubeleri için yeni karar

27 branşta açılacak olan Spor Merkezlerinde daha kişinin katılımını sağlamak amacı ile uygulanan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları yaz dönemi kayıtları başladı.

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kayıtlar hakkında; " Spor okullarımız özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarımızın yaz aylarında serbest zamanlarını, en iyi şekilde değerlendirmeleri için uzman Antrenörler nezaretinde aynı anda binlerce çocuğumuza ve gencimize hizmet verecek şekilde planlandı.

İl Müdürlüğümüz tesislerinden 6-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Özel Sporcular, Ragbi, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme ve Bocce branşlarından ücretsiz olarak faydalanacak.

Her yıl binlerce çocuk ve gencimizin spor yapmak için tercih ettiği Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarına başvurular 27 Haziran 2024 tarihine kadar E-devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasından yapılacak.

E-Devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilir, kayıt için İlçe Müdürlüklerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz" açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi