Dünyaca ünlü mobilya devi iflas etti! Türkiye'deki şubeleri için yeni karar Dünyaca ünlü mobilya devi iflas etti! Türkiye'deki şubeleri için yeni karar

Eskişehir Şehir Hastanesi, Bakanlık tarafından düzenlenen Uluslararası 3. Sıfır Atık Zirvesi'nde önemli bir başarı elde etti. Kurum ve kuruluşlar kategorisinde Sıfır Atık En İyi Uygulama Ödülü'ne layık görülen hastane, Eskişehir'de kutlanan Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde de Sıfır Atık Projesini en iyi uygulayan kamu kurumları kategorisinde Teşekkür Belgesi aldı. Bu başarıların ardından İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Yaşar Bildrici, Başhekim Mustafa Sungur ve yetkililer eşliğinde hastane ziyaret edildi.

Ziyaret sırasında, Eskişehir'in Sıfır Atık Projesi'nin en etkin şekilde uygulandığı illerden biri olduğunu belirterek, hastanenin bu başarısının somut bir göstergesi olduğunu vurgulandı. Ayrıca, Eskişehir Şehir Hastanesi'nin sadece ilimize değil tüm bölge halkına hizmet verdiğini ve yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmasının yanı sıra atık yönetimi konusunda da örnek bir kuruluş olduğunu dile getirildi.  Doç. Dr. Yaşar Bildirici ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi