Ulviye Karaca ve Gülhan Tekin'in kaleme aldığı, TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her cumartesi akşamı saat 20.00’de izleyicileri merakla ekrana başına kilitlemeye devam ediyordu. 

Dizi 8 Haziran Cumartesi akşamı 142. bölümüyle sezon finali yapacak ve kısa bir süreliğine ekranlara veda edecek.

Geçtiğimiz bölümün ardından gözler sezon finalinde yaşanacak olaylara çevrildi.  Herkesin merakla beklediği 142. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki 142. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Bu yapıt, izleyicilerin büyük bir ilgi gösterdiği, Anadolu'nun içten atmosferini yansıtan ve duygusal insan hikayelerini aktaran bir yapım olarak izleyiciyi her hafta yeni bölümle buluşturmaya devam ediyor. 

141. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Amcaoğulları, kasabanın geneline etki eden bir hackerın deprem icadına da sızdığını öğrenirler. Hackerın kimliğini bulmaya çalışırken icadı görmek isteyen bir ekip kasabaya gelir. Amcaoğulları, hackerın kim olduğunu bulabilecek mi?

Kenan, Elif'in riskli doğumunu öğrendiğinde zor zamanlar geçirir. Başka bir çözüm bulabilmek için çabalar. Veysel abisine destek olmak amacıyla Ciritçi'yi yardıma çağırır. Ciritçi, Kenan ve Veysel ile birlikte bir yolculuğa çıkar. Yolculuk esnasında onları nelerin beklediği merak konusudur.

SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Elif, ani bir rahatsızlık geçirerek hastaneye kaldırılır. Durumunun ciddiyeti kasaba halkını üzüntüye boğar. Öte yandan, çocuklar karne heyecanı yaşarken sevinçlerini Ramazan ile paylaşırlar. Ciritçi Abdullah, kendisine verilen hediyeyle, yeni fırsatların kapısını aralayacaktır.

İşte Gönül Dağı 142. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

https://youtu.be/Jr6JXZIGoRU

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi