Eskişehirspor kulübünde kalecilik yapan, Alt yapıda kaleci antrenörlüğü görevini yürüten ve Eskişehirspor kulübünde bir önceki sezonda da yardımcı antrenör kadrosunda yer alan Engin Yıldız, üçüncü kez Eskişehirspor kulübünden alacağını sildi.


Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yıldız, “1997-99 yıllarında ve 2000 yılında kaleci olarak forma giyen ve Ekonomik özgürlüğü elinde olan, gelecek kaygısı taşımayan her bir alacaklıyı Eskişehirspor sevdalısı biri olarak ‘BİR ADIM DA SEN AT’ sloganı ile bu akıma davet ediyorum.
Ve Şimdi de... 2014-2018 yılları arasında altyapıda çalıştığım ve kulübün finansal durumu gereği ödenemeyen 18 aylık maaş hakkından ESKİŞEHİRSPOR 'un geleceği adına feragat ediyorum.
2022_2023 sezonu A takım Kaleci Antrenörlüğünü üstlendiğim dönemde Teknik Direktörümüz Emre Özbayer ve Yardımcı Antrenörümüz Oktay Arıkan hocalarımla beraber tüm alacaklarımızı kulübe bağışladık.
SİLDİM, YİNE SİLİYORUM! 2000-2001 Sezonunda sözleşmem gereği şehrin kıymetli bir bölgesindeki KONUT hakkımdan o dönemde yaşanan ekonomik buhran dolayısıyla kulübü mali açıdan yıpratmamak adına VAZGEÇTİM.”

Kaynak: Murat Dağtekin