“Ekmek almakta zorlanan insanları icraya vermek istemiyoruz” “Ekmek almakta zorlanan insanları icraya vermek istemiyoruz”

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 9 Mayıs Perşembe günü havanın, parçalı bulutlu ve öğle saatlerinden sonra sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

9 MAYIS ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 14 derece civarında olması bekleniyor. Günün en yüksek sıcaklığı 24 derece civarında, en düşük sıcaklığının ise 9 derece civarında olması bekleniyor. 

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin bu akşam ve gece saatlerinde az bulutlu, Perşembe günü parçalı zamanla çok bulutlu olacağı; Bursa ve Bilecik geneli ile Eskişehir ve Kütahya'nın merkezleri dahil kuzey kesimlerinin öğle saatlerinden sonra sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

 Eskişehir ve Bilecik çevrelerinde doğu ve güneydoğu, Bursa ve Kütahya çevrelerinde ise kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette; öğle saatlerinden sonra Eskişehir ve Kütahya çevrelerinde yer yer kısa süreli kuvvetli olarak eseceği tahmin edilmektedir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi