"Gelecek nesillere gurur duyacakları bir Eskişehirspor bırakmak istiyoruz" "Gelecek nesillere gurur duyacakları bir Eskişehirspor bırakmak istiyoruz"

Tepebaşı Kaymakamı Sadettin Yücel’in katılım gösterdiği sergi yoğun ilgi gördü.  Öğrencilerin yüzüncü yıl coşkusunu ve Atatürk sevgisini yansıtan sergi, önemli bir kültürel etkinlik olarak kaydedilirken sergide yer alan eserler, Cumhuriyet'in kuruluşunun yüzüncü yıl dönümünde Atatürk ve Cumhuriyet teması etrafında şekillendi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin düzenlediği bu sergi, gençlerin milli ve manevi değerlere olan bağlılığını ve sanatsal yeteneklerini sergileme fırsatı sağlarken ayrıca, Cumhuriyet'in önemini vurgulayarak gençlerin milli bilinçlerini güçlendirme amacını taşıdı. Kaymakam Yücel, sergiyi gezip eserleri inceledikten sonra  el emeği eserlerin büyük bir özveriyle yapıldığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tepebaşı Kaymakamlığı sosyal medyasında yaptığı açıklamada: “Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından Yüzüncü Yılda Cumhuriyet ve Atatürk konulu resim sergisi düzenlendi.”dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi