Eskişehirspor Kulübünün Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Şehrin desteğini alan Ulaş Entok Eskişehirspor Kulübünün yeni başkanı seçildi. 

Entok seçimin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Eskişehirsporlulara seslendi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Entok, "Değerli Eskişehirsporlular Dün gerçekleşen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı neticesinde büyük bir onur ve gururla Eskişehirspor Başkanlığı görevine seçilmiş bulunuyorum. Tebriklerini ve iyi dileklerini ileten, bana bu önemli görevi layık gören, Eskişehirspor’umuzun için “biz de varız” diyen bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIMIZIN SÖZÜNÜ VERİYORUM"

Bu görevinbüyük bir sorumluluk taşıdığını akataran Entok, "Eskişehirspor’umuzun başkanlık koltuğunda oturmak, makam sahibi olmak anlamına gelmiyor. Bu görev, futbolda Anadolu devriminin simgesi olan 59 yıllık kulübümüzün değerlerini korumak, onu daha da yükseklere taşımak ve gelecek nesillere gurur duyacakları bir Eskişehirspor mirası bırakmak için çalışmak demek. Biz de bu misyonla, bugünden itibaren yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarım ile beraber Eskişehirspor’u hak ettiği yerlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü veriyorum. Kapsayıcı, güvenilir, birleştirici bir çatı altında, Eskişehirsporluluk kimliğini gururla taşıyan tüm taraftarlarımızın tek yumruk olduğu hayali ile ve Eskişehirspor’un başarısının Eskişehir’in başarısı olduğu bilinciyle yola çıkıyoruz. Bu yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyor, her birinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: Şeyda Sontekin