Eskişehir'de bu hafta 6 yeni film vizyona girdi. 5 Temmuz Cuma gününden itibaren vizyona giren filmler şöyle...

Çılgın Hırsız 4

Yönetmen: Patrick Delage, Chris Renaud

Konu: Konu: Gru ve Lucy ile kızlarının - Margo, Edith ve Agnes - Gru ailesinin yeni üyesi, babasına eziyet etmeye kararlı Gru Jr.’ı kucaklarına almasıyla yeni bir bölüme başlıyor. Gru, yeni bir düşman olan Maxime Le Mal ve onun çekici ama tehlikeli kız arkadaşı Valentina ile karşı karşıya kalır ve ailece kaçmak zorunda kalırlar.

Horizon: An American Saga - Chapter 1

Yönetmen: Kevin Costner
Oyuncular: Kevin Costner, Abbey Lee, Sienna Miller

Konu: Film, Amerika’nın batısındaki İç Savaş öncesi ve sonrasını kapsayan 15 yıllık bir dönemi birçok farklı karakterin gözünden anlatıyor.

Merhamet Hikayeleri

Yönetmen: Yorgos Lanthimos
Oyuncular: Margaret Qualley, Jesse Plemons, Emma Stone

Konu: Kendi hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışan, seçeneği olmayan bir adamın hikayesini anlatan üç parçalı bir masal olarak nitelendirilen filmde izleyiciler, denizde kaybolan karısının geri döndüğünü ancak farklı biri gibi göründüğünü fark eden bir polis memuru ve kaderinde olağanüstü bir ruhani lider olmak olan ve özel yeteneklere sahip birini bulmaya çalışan kararlı bir kadının dünyasına davet ediliyor.

Spy x Family Code: White

Yönetmen: Takashi Katagiri

Konu: Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin şiddetli bir bilgi savaşına girdiği bir çağda, Westalian İstihbaratının WISE bölümünde yetenekli bir istihbarat ajanı olan “Twilight” kod adlı Loid Forger için görev her zamanki gibidir. Ancak aniden görevinin değiştirilmesi emrini alır, ancak Strix Operasyonu için seçilen yeni adam beceriksizdir.

Sessiz Bir Yer: Birinci Gün

Yönetmen: Michael Sarnoski
Oyuncular: Djimon Hounsou, Lupita Nyong'o, Alex Wolff

Konu: Sessiz Bir Yer serisinin orijin hikâyesi olan film, tüm dünyanın sessizliğe gömülmesine sebep olan yaratıkların yeryüzüne indiği gün yaşananları konu ediniyor.

Ters Yüz 2

Yönetmen: Kelsey Mann

Konu: Ters Yüz 2, artık bir ergen olan ve çok daha çılgın, kişiselleştirilmiş duygularla uğraşmak zorunda olan Genç Riley'nin maceralarını konu ediyor.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi