Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak

Yaşlı Sağlığı Eğitimi, Otizm Spektrum Bozukluğu, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Sendromu, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Kadına Yönelik Şiddet, Obezitenin Önlenmesi ve Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konularında 5-6 Haziran 2024 tarihlerinde aile hekimlerine eğitim verildi.

Eğitimler, Gelişimsel Pediatri Uzmanı Dr. Tuğba Karaca Ahat, Uzm. Dr. Fatih Torlak, Dr. Abdullah Alan, Dr. Emine Ünver Aker, Dyt. Özlem Elmaskaya ve SHU Gökhan Erdoğan gibi alanlarında uzman isimler tarafından gerçekleştirildi. 

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü eğitimler hakkında; "Birinci basamak sağlık hizmetleri kapsamında, Kronik Hastalık İzlemi 3 modülü olan Yaşlı Sağlığı Eğitimi, Otizm Spektrum Bozukluğu, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Sendromu , Özgül Öğrenme Güçlüğü ,Kadına Yönelik Şiddet,Obezitenin Önlenmesi ve Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konularında Gelişimsel Pediatri Uzmanı Dr.Tuğba Karaca Ahat,Uzm.Dr. Fatih Torlak, Dr. Abdullah Alan,Dr.Emine Ünver Aker ,Dyt. Özlem Elmaskaya, SHU Gökhan Erdoğan tarafından farkındalığı arttırmak amacıyla 5-6 Haziran 2024 tarihlerinde aile hekimlerine eğitim verilmiştir" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi